banner2

Ali Koç uyardı Pereira'nın inadı kırıldı! Fenerbahçe'de sistem değişiyor

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un uyarısından sonra sistem değişiyor. Fenerbahçe'nin Portekizli hocası Vitor Pereira 3'lü savunmadan 4'lü savunmaya geçiyor.

Spor 13.11.2021, 11:38 13.11.2021, 18:58
Abone ol
Ali Koç uyardı Pereira'nın inadı kırıldı! Fenerbahçe'de sistem değişiyor

Lider Trabzonspor'un 10 puan gerisinde olan ve lide oynanan son 4 maçtan sadece 1 puan alabilen Fenerbahç'de Vitor Pereira, yoğun eleştirilerin ardından inadından vazgeçti ve sistemi değiştirmeye karar verdi.

FENERBAHÇE'DE SİSTEM DEĞİŞİYOR

Sabah gazetesinin haberine göre takıma 3'lü savunma oynatan Vitor Pereira, 4'lü savunmaya geçecek. Portekizli çalıştırıcı savunmada Nazım, Kim, Szalai ve Novak'a görev verecek. Vitor Pereira orta sahada Mert Hakan, Sosa ve İrfan Can Kahveci'ye görev verecek. Kanarya'nın ileri 3'lüsünü ise Osayi, Ferdi ve Berisha oluşturacak.

ALİ KOÇ UYARMIŞTI

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde FBTV'de yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı;  "Burası Fenerbahçe öncelikle.  Başka kulübün hocası 1 sorgulanırsa Fenerbahçe'nin hocası 5 sorgulanır. Vitor Pereira açıklandığı gün hedef tahtasına konmaya başlandı. Pereira'nın buraya para için gelmediğini belirtmek isterim. Çin'de kazandığı paraları akıl edemezsiniz. Buraya yarım kalan hikayesini bitirmeye geldi. Galatasaray maçının sonucu Pereira ile ilgili düşüncelerimizi değiştirmeyecek. Tazminat veremiyorlar o yüzden göndermiyorlar denecek. Hoca, 10 yıllık birikim sağlamış, buraya neden geldiği belli. Hocamıza da takıma da kendimize de inanıyoruz. Hoca değişikliğine gidecek olursak ilk kendisi duyar. Biz hocadan rapor alıp düşüncelerini soruyoruz. 10 puan çok yüksek bir fark gibi gelebilir ama sadece 1 takım arayı açtı. Çok yüksek gibi gelebilir. Ezeli rakiplerimiz, ebedi dostlarımız da aynı durumda."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!