Ali Koç'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya: Boş konuşuyorsun

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, katıldığı televizyon programında soruları yanıtladı. Ali Koç, Mesut Özil'in medyaya fazla abartıldığını söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya "Boş konuşuyorsun" dedi.

Spor 23.05.2022, 23:43 24.05.2022, 12:17
Abone ol

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında açıklamalarda bulundu.Trabzonspor’un şampiyonluğu ile ilgili konuşan Ali Koç, "Türk futbolu, bir şehir takımının etrafında dönüyor şu an. Bu tehlikeli. Bu, bu kulüp için de tehlikeli." ifadelerini kullandı.

"BOŞ KONUŞUYORSUN"

Ali Koç, Mesut Özil'in medyaya fazla abartıldığını söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya, "Boş konuşuyorsun! Bizi kim kayırdı! Devlet mi gidip aldı!" diye konuştu.

Ali Koç, "Bugün olsa Mesut Özil'i yine alırdım, neden almayayım? Mesut gibi bir dünya yıldızını kim istemez?" ifadelerini kullandı.

Ali Koç, “Son 4 sezonda 4 farklı takım şampiyon oldu. Sadece Fenerbahçe olamadı. En çok hakkı yenen takım biziz." diye konuştu

"BAŞKANLIK İÇİN 1 YIL DAHA BEKLERDİM"

Ali Koç açıklamalarının devamında şunları kaydetti:

"Filmi geri sarabilseydim başkanlık için bir yıl daha beklerdim. O zaman bu sıkıntılı durum daha su yüzüne çıkacaktı. Maddi ve manevi çok ciddi dokunuşlar gerekiyordu. Keşke o dokunuşların sonunda bazı şampiyonluklar olsaydı.

İSMAİL KARTAL DEVAM EDECEK Mİ?

İsmail Hoca göreve kayıtsız, şartsız geldi. Para pul konuşmadı. Gelecek yıl hoca adaylarımızdan nirinin Löw olduğunu açık açık masaya koyduk. İsmail hoca 1 saniye dahil tereddüt etmedi. Onun sayesinde dominant Fenerbahçeyi inşa etti.

Ya İsmail Kartal ile devam edeceğiz ya Jorge Jesus ile çalışacağız. Kimi seçersek seçelim taraftar mutsuz olacak. Pazartesi günü kararımızı açıklayacağız"

KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI 

Ali Koç, " Kulüpler Birliği Genel Kurulu'nda başkan adayı olmayı düşünüyorum" açıklamasına yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!