Ali Koç sağ gösterip sol vurdu! Herkes Löw'ü beklerken sürpriz isimle masaya oturdu

Joachim Löw'ü takımın başına getireceği konuşulan Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, Portekiz'e giderek dünyaca ünlü teknik direktör ile görüştü.

Spor 08.04.2022, 12:57
Ali Koç sağ gösterip sol vurdu! Herkes Löw'ü beklerken sürpriz isimle masaya oturdu

Fenerbahçe'de İsmail Kartal göreve geldikten sonra ligde üst üste galibiyetler alındı ve sarı-lacivertli ekip Avrupa kupalarına katılmak için büyük bir fırsat yakaladı. Yeni sezonda İsmail Kartal'la yola devam edilip edilmeyeceği merak edilirken Başkan Ali Koç, hoca arayışına devam ediyor.

ALİ KOÇ, JESUS'U İKNA İÇİN PORTEKİZ'E GİTTİ

Gelecek sezonun teknik direktör arayışları devam ederken Ali Koç'un bu hafta Portekizli teknik direktör Jorge Jesus ile görüştüğü ortaya çıktı. Portekiz basınından A Bola'nın iddiasına göre; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bu hafta içinde Portekizli teknik direktör Jorge Jesus'u ikna etmek için bizzat Portekiz'e gittiği duyuruldu.

JESUS'UN ŞARTLARI NI KABUL EDECEK

Ali Koç'un Jorge Jesus'u ikna etmek için bu yola başvurduğu ve Portekizli teknik adamın isteyeceği birçok şartı kabul etmeye hazır olduğu öne sürüldü. Başkan Ali Koç'un, Jorge Jesus'u takımın başına getirmek için en büyük kozunun yüz yüze yapılacak olan görüşme olduğu ancak deneyimli teknik adamın kesin kararını mayıs ayında vereceği ifade edildi.

2015 yılında da adı Fenerbahçe ile anılan Jorge Jesus, aralık ayında Benfica'dan ayrılmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!