Yandex Metrica

Sitede Ara

Reklam Görseli

Alex de Souza'nın sözleşmesi feshedilebilir! Özel madde ortaya çıktı

Alex de Souza'nın sözleşmesi feshedilebilir! Özel madde ortaya çıktı

Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Fenerbahçe'nin eski efsanelerinden Alex de Souza'nın szöleşmesinde dikkat çeken bir madde ortaya çıktı. İşte detaylar...

Spor

05.06.2024, 14:06

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, Sergen Yalçın ile yollarını ayırmasının ardından çok konuşulacak bir transfere imza atarak  Brezilyalı teknik direktör Alex de Souza ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Türkiye'de büyük çoşkuyla karşılanan Alex de Souza'nın sözlşemesinde dikkat çeken bir madde ortaya çıktı.

Abdullah Avcı kıyım yaptı! 6 ismi gönderiyor Abdullah Avcı kıyım yaptı! 6 ismi gönderiyor Haberi Görüntüle

SÖZLEŞME FESHEDİLEBİLİR

Sergen Yalçın'ın ilk transfer döneminde tahtası kapanan ve takviye yapamayan Antalyaspor'da Alex de Souza işini sağlama aldı. 

Brezilyalı hoca, transfer tahtasının açılmaması durumda sözleşmesinde tek taraflı fesih maddesi olduğu ortaya çıktı.

Adı Beşiktaş ile anılıyordu! Ve sürpriz imza... Adı Beşiktaş ile anılıyordu! Ve sürpriz imza... Haberi Görüntüle

1.2 MİLYON EURO GERELİYOR

Erkan Eyibil, Amar Gerxhaliu, Gustavo Blanco Leschuk, Fedor Kudriashov ve Sherel Floranus’tan doğan borçlar sebebiyle FIFA'da görülmüş doyaları bulunan Antalyaspor, bu sorunu aşabilmesi için ilk olarak gerekli para miktarı belli oldu.

5 futbolcuyla büyük sorunu çözebilmek için yönetim 1.2 milyon Euro elde etmesi gerekiyor. Bu borçların temizlenmesi halinde transfer için bir engel kalmayacak.

Bayern'den bomba transfer! Portekizli yıldıza servet ödedi Bayern'den bomba transfer! Portekizli yıldıza servet ödedi Haberi Görüntüle

DOSYA KABARIK

Halen Antalyaspor’un futbolcusu olan ve Kırmızı-Beyazlıları FIFA’ya şikayet eden Sagiv Jehezkel’in de 1 milyon 260 bin Euro’luk bir beklentisi bulunuyor.

Tüm Avrupa'nın gözü onun üstünde! Galatasaray'dan Barış Alper Yılmaz için bedava bonservis Tüm Avrupa'nın gözü onun üstünde! Galatasaray'dan Barış Alper Yılmaz için... Haberi Görüntüle

BAŞKAN SÖZ VERDİ

Antalyaspor’da Başkan Sinan Boztepe, Alex'in imza tören,nde şu açıklamlarda bulundu.

 Boztepe, “Transfer dönemi başlamadan önce transfer engelini kaldıracağız. Bu kadar transfer çalışması, transfer engelini kaldıramamak üzerine olamaz. Çalışmalarımızı yapıyoruz. Sözleşmelerimizi imzalayacağız, engelimizi kaldırır kaldırmaz da lisanslarını Türkiye Futbol Federasyonu’na bildireceğiz” bilgisini paylaştı. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading