banner2

Ahmet Nur Çebi'den FB ve GS tepkisi: Diğer başkanlar gibi değilim!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün 2023 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Spor 25.03.2023, 17:36 25.03.2023, 19:12
Abone ol
Ahmet Nur Çebi'den FB ve GS tepkisi: Diğer başkanlar gibi değilim!

Kulübünün 1. Olağan Divan Kurulu Toplatısı'nda konuşan Çebi'nin gündeminde Fenerbahçe ve Galatasaray vardı. Çebi'nin öne çıkan konuşmaları şu şekilde;

"KOKUŞMUŞ DÜZENLE BAŞA ÇIKAMIYORUM"

"Hakemlerle ilgili inanın ben Beşiktaş başkanı ve yönetim olarak her şeyi yapıyoruz. Ama maalesef kokuşmuş düzenle başa çıkmakta zorlanıyorum. Kokuşmuş düzenle başa çıkmak için camianın arkamda olması gerekiyor"

"HİÇBİR ZAMAN 5 PUAN İSTEMEDİK"

"Depremden 3 gün sonra TFF Başkanı, Kulüpler Birliği ile toplantı yaparak bir puan sistemi üzerinde çalıştıklarını söyleyip 2 farklı öneride bulundu. Birine daha yakın olduğunu ve bunun Beşiktaş'ın aleyhine olduğunu hissettim. Bana yapılanları hak etmedim ben. Depremzedelere ailemle beraber en çok yardım eden insanlardan biriyim. Biz hiçbir zaman 5 puan istemedim. O gün Galatasaray ve Fenerbahçe, bizim savunduğumuz şey kabul edilseydi acaba susacak mıydı?"

"DİĞER BAŞKANLAR GİBİ DEĞİLİM"

"Ben diğer kulüp başkanları gibi değilim. Beşiktaşlılık duruşu, ne dersek arkasında dururuz. Alacağımız puanlara göre vaziyet alan bir kulüp olmadık. Biz şerefli ve onurlu bir kulübüz. Bugün tartışılan o gün hakemler ilgili konuşmayıp bugün konuşanlardır. Doğru yolda olduğumu düşünüyorum."

"TRANSFER BÖYLE BİR ŞEY"

"Sezon başında Premier Lig takımı deniliyordu ama bugün eleştiriliyoruz. Transfer böyle bir şey. Geldiğimizden bu yana 30 milyon euro gibi bir parayı hiçbir şey yapmayan oyunculara ödedik. Bizim dönemimizde alınan oyuncular ile 5 yıllık kontrat yapmıyoruz. Bir oyuncu kötüyse, sezon sonunda onu gönderebiliriz."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!