Ahmet Ağaoğlu'ndan şampiyonluk açıklaması: Vuslata az kaldı

Son dakika haberleri... Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp dergisinin nisan sayısında değerlendirmelerde bulundu. Ağaoğlu, şampiyonluk için taraftarlara çağrıda bulundu.

Spor 06.04.2022, 15:51
Ahmet Ağaoğlu'ndan şampiyonluk açıklaması: Vuslata az kaldı

Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk kupasına en yakın takım olarak görülen Trabzonspor'da heyecan devam ediyor.

Sezonun bitmesine 7 hafta kala en yakın rakibi Konyaspor'a 13 puan fark atan Bordo-mavililer, şampiyonluk için geri sayıma başladı.

Kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu,Trabzonspor Dergisi'nin nisan ayı sayısında taraftarlara ve camiaya seslenerek, "Nisan ayını çok büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Kum saati henüz tükenmedi ama vuslata çok az kaldı. Bu ay hepimiz için tarifi çok da kolay olmayan, yoğun duygular içinde geçecek." ifadesini kullandı.

AHMET AĞAOĞLU: PARİS'TE, URFA'DA, HOLLANDA'DA, FRANSA'DA... 

"Kiminiz TS Club mağazalarımızdan aldı bayraklarını, kiminiz üzerine naftalin kokusu sinmiş eski bayrakları sandıklarından çıkardı. Bugünlerde kelimenin tam anlamıyla her yeri bordo-maviye boyanmış halde görüyorum. Sadece Trabzon'da da değil, Urfa'dan Denizli'ye memleketin her köşesinde Trabzonspor bayrakları dalgalanıyor. Dahası, dünyanın dört bir yanına dağılmış Trabzonspor taraftarları, bulundukları şehirleri de bordo-maviyle süslüyorlar. Almanya'nın Köln şehrinde bir köprünün üstünde, Paris'te bir pastanenin girişinde, Fransa'da, İsviçre'de, Hollanda'da, Asya'da, Afrika'da, Amerika'da aklımıza gelen her yerde bordo-mavi renkleri gururla dalgalandırıyoruz."

AHMET AĞAOĞLU: ABDULLAH AVCI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

"Geçtiğimiz günlerde Asbaşkanımız Sayın Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktörümüz Sayın Abdullah Avcı ile bir toplantı gerçekleştirdik. Kulübümüzün gelecek vizyonunu, altyapıdan üst yapıya kadar yarınlarımızı planladık. Trabzonspor büyüyor, Trabzonspor güçleniyor, Trabzonspor çok daha güzel bir geleceğe sağlam adımlarla yürüyor. Bu yürüyüşte en çok dikkat ettiğimiz konu ise kulübümüzün kendi gerçekleridir. Biz gerçeklerimizi inkar etmedik, gerçeklerimizi yok saymadık. Biz gerçeklerimizi günün şartlarına ve evrensel gerçeklere adapte ettik. Yarın da bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Trabzonspor kendi olmaya, kendi gibi davranmaya, kendi gücü ve karakteriyle başarılar elde etmeye devam edecek."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!