banner2

Adil Rami'nin iddialarına Ersun Yanal'dan sert yanıt!  Yargıya gidiyor

Teknik direktör Ersun Yanal,  Fenerbahçe'den eski öğrencisi Adil Rami'nin kendisiyle ilgili suçlamalarına sert yanıt verdi ve hakkını mahkemede arayacağını söyledi.

Spor 26.07.2022, 01:39
Abone ol
Adil Rami'nin iddialarına Ersun Yanal'dan sert yanıt!  Yargıya gidiyor

Fenerbahçe'nin 2019-2020 sezonunda formasını giyen Adil Rami'nin internet ortamında yayınlanan bir programda yaptığı ve sansasyonel açıklamalara Ersun Yanal'dan yanıt geldi. Yanal Fenerbahçe'deki bir dönem hocalığını yaptığı Fas asıllı Fransız defans oyuncusunun, "menajerleriyle anlaştığı oyuncuları oynattığı" iddiasını yargıya taşıyacağını söyledi.

İşte Yanal'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamanın tamamı:

"DOĞRUNUN KALESİ YIKILMAZ"

Adil Rami'nin bir menajerle yaptığı görüşmeyi "TANIK OLMUŞ GİBİ" anlatması ve bazı medya kuruluşlarının da bunu "GERÇEK" kabul ederek kullanması, ne yazık ki Türk futbolu ve Spor gazeteciliğinde geldiğimiz noktanın kısa özeti. İşini gerçek anlamda yapan tüm spor gazetecisi emekçilerini bir yana bırakarak haykırıyorum. DOĞRUNUN KALESİ YIKILMAZ, sakın unutmayın.

YASAL HAKLARIMI ARAYACAĞIM

Adil Rami başta olmak üzere, bu açıklamaların gerçeklikle uzaktan yakından ilgisi var mı diye araştırma zahmetine bile katlanmayan herkese karşı TÜRK TEKNİK DİREKTÖRLER adına yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım. Umarım, bizi temsil eden kurumlar da kabuğundan çıkarak seslerini çıkarır ve yanımızda yer alır

ADIL RAMI NE DEDİ?

Adil Rami Fenerbahçe'de yeterli forma ansı bulamamasına ilişkin yaptığı açıklamada Yanal'ı heedf alarak "Fenerbahçe dönemimde, oynamak için hocaya yakın menajerle çalışmam söylendi. Neden diye sorduğumda, Türk bir menajer ile çalıştığın zaman bu primin teknik direktör ile paylaşıldığını ve antrenörün de bu sebeple seni oynatmak zorunda kaldığını söylediler" ifadelerini kullanımştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!