Yandex Metrica

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'a tepki: Başkan olursanız Mourinho ile nasıl çalışacaksınız?

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım'a tepki: Başkan olursanız Mourinho ile nasıl çalışacaksınız?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un listesinde yer alan Acun Ilıcalı, kongrede yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım'a sert tepki gösterdi. Aziz Yıldırım'ı mahkemeye verdiğini belirten Acun Ilıcalı, "Daha gelmeden şu tribünlerin kucakladığı Mourinho'ya çamur atmayı başardınız. Başkan olursanız Mourinho ile nasıl çalışacaksınız?" dedi.

Spor

08.06.2024, 13:15

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Kulübünün olağan seçimli genel kurulunda konuşurken başkan adayı Aziz Yıldırım'a tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım'ın şahsına çamur attığını belirten Acun Ilıcalı, "Şahsıma atılmadık çamur kalmadı. Aziz Yıldırım’ı mahkemeye verdim, ona cevap vermek istemiyorum. Siz kalkıp, 'Mourinho'nun menajerine açıktan para verdiniz' derseniz Fenerbahçe'yi, Mourinho'yu ve menajerini suçlamış oluyorsunuz. Hocamız Mourinho beni aradı ve 'Bu olanlar doğru mu?' dedi. Ben de 'evet' dedim Son derece üzüldü. Siz 'Jose Mourinho'nun menajerine açıktan para verildi' derseniz burada 3 suçlanan oluyor: Fenerbahçe, Jose Mourinho'nun menajeri ve dolayısıyla Jose Mourinho. Daha gelmeden şu tribünlerin kucakladığı Mourinho'ya çamur atmayı başardınız. Başkan olursanız Mourinho ile nasıl çalışacaksınız?" ifadelerini kullandı.

Güçlü, yenilmez ve Avrupa'da şampiyonluk zorlayan bir Fenerbahçe için kolları sıvadık. 24 saat çalışıyoruz. Çamur atmamamız lazım. Bugün belli fikir ayrılıkları olabilir. Demokrasinin sonucudur. Yarın bu statta güzel atmosferi oluşturalım."

Abdullah Avcı kıyım yaptı! 6 ismi gönderiyor Abdullah Avcı kıyım yaptı! 6 ismi gönderiyor Haberi Görüntüle

"RAKİPLERE KORKU SALALIM, BİZ EN BÜYÜĞÜZ"

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında "Birbirimize değil rakiplerimize korku salalım. Biz en büyüğüz" dedi. Acun Ilıcalı, daha sonra "Fenerbahçe sen çok yaşa" diyerek tezahürata başladı.

Acun Ilıcalı son olarak şunları aktardı;

"Başkanımız söz vermiyor ama ben veriyorum, burada dünyanın en büyük eğlencesini düzenleyeceğiz."

Konumasını bitiren Acun Ilıcalı, Jose Mourinho’ya gösterilmek için kongre üyelerinden tezaühar isteğinde bulundu. Fenerbahçeli taraftarlar da ‘Jose Mourinho’ tezahüratı yaptı. Acun Ilıcalı da taraftarı video ile çekmeyi ihmal etmedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading