Yandex Metrica

Sitede Ara

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım açıklaması: Tahrik etmek için söyledim

Acun Ilıcalı'dan Aziz Yıldırım açıklaması: Tahrik etmek için söyledim

Fenerbahçe'de 3ç kez başkan seçilen Ali Koç'u yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, eski başkan Aziz Yıldırım ile ilgişi yeni açıklamalarda bulundu. Acun,  "Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın 'Ben hiçbir şey bilmiyorum' diyeceğim." sözlerine açıklık getirdi. İşte detaylar...

Spor

10.06.2024, 14:05

Fenerbahçe'de 2 gün süren başkanlık seçiminde mevcut başkan Ali Koç, eski başkan Aziz Yıldırım ile yarışa girdi

3.kez başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazanan Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım ile ilgili gündem olan sözlerine açıklık getirdi.

Ilıcalı, katıldığı canlı yayın programında "Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın, 'Ben hiçbir şey bilmiyorum' diyeceğim." ifadelerini kullanmıştı.

Kara Kartallar uçuş modunu açtı! Bir dünya yıldızı daha geliyor: Süper Lig'i sallayacak! Kara Kartallar uçuş modunu açtı! Bir dünya yıldızı daha geliyor:... Haberi Görüntüle

TAHRİK VE TEŞVİK ETMEK İÇİN SÖYLEDİM

Bu sözlerinin ardından Telegol programına konuşan Acun Ilıcalı, o sözleri Yıldırım'ı yayına çıkarmak için  tahrik ve teşvik etmek için söylediğini belirtti. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının tamamı şöyle:

"Her zamanki gibi her laftan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar buradan da 'Ben bir şey bilmiyorum" cümlesini almaya çalıştılar. Aslında benim oradaki amacım Sayın Yıldırım'ı canlı yayına çıkarmaktı.

Birisine 'Sen bunu yaparsan ben bir şey bilmiyorum! demek onu yapmaya tahrik etmektir.  Benim amacım orada Sayın Yıldırım'ı Ali Koç ile teke tek konuşmaya çıkmak için açıkçası tahrik ve teşvik etmekti.

Amacımıza ulaştığımız için de çok mutluyuz. İki başkanın buluşması da bence gayet iyi oldu." İfdalerini kullandı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading