Yandex Metrica

Acun Ilıcalı tezahürata eşlik etti sonra meydan okudu: Korku salmak için buradayım

Acun Ilıcalı tezahürata eşlik etti sonra meydan okudu: Korku salmak için buradayım

Fenerbahçe'nin mevcut başkanı Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı kürsüde önemli açıklamalarda bulunurken meydan okudu. İşte detaylar...

Spor

08.06.2024, 16:28

Ülker Stadyumu’nda gerçekleştirilen Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut başkan ve başkan adayı Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan iş insanı Acun Ilıcalı, kürsüye gelerek kongre üyelerine seslendi.

Galatasaray-Lecce maçı ne zaman, saat kaçta? Lecce maçı hangi kanalda? Galatasaray-Lecce maçı ne zaman, saat kaçta? Lecce maçı hangi kanalda? Haberi Görüntüle

''İYİ Kİ FENERBAHÇE'LİYİM''

 Zor bir seçim döneminde olduklarını belirten Ilıcalı, "Bugüne kadar sizin olduğunuz taraftaydım, bugün bu taraftayım. Genç yaşta başıma çok kötü şeyler geldi. Annem ve babamı genç yaşta kaybettim. Ondan sonra hep pozitif düşündüm, Allah da daha fazlasını verdi. Hayat boyu kariyerimde yaşamadığım mutluluk kalmadı. Hayatta en mutlu eden şeylerden birincisi Fenerbahçe'nin başarıları oldu. İyi ki Fenerbahçe'liyim.

Fenerbahçe'ye gol makinesi geliyor! Mourinho, Portekizli yıldız için devrede Fenerbahçe'ye gol makinesi geliyor! Mourinho, Portekizli yıldız için devrede Haberi Görüntüle

''ZOR BİR SEÇİM DÖNEMİNDEYİZ''

Zor bir seçim dönemindeyiz. Başkanım beni çağırdığı zaman gurur duydum. Belli yerlerde projelerimizi anlatmak istedim. 20 gündür bir görev yapıyorum. Seçimi kazanamasak da gururla devredeceğimizi düşünüyorum. Gördüğüm tablo başkanımız Ali Koç'u takdir etmemiz gerekiyordu. Geldiği Fenerbahçe'de 600 milyon Euro borç, maaşlar ödenmiyor, forma sponsoru bulunmuyor.

Benim geldiğim Fenerbahçe; kadrosu güçlü, 1 mağlubiyetle geçen sezon, adaletin olmadığı sezon, hep beraber burada buluşup herkese mesaj verdiğimiz sezon, takımımızı ayakta alkışladığımız sezon. Şimdi sıra geldi şampiyonluğa. Başkanımızın takdiriyle Mario Branco, ben, hocamız Jose Mourinho, kollarımızı sıvadık.

Güçlü Fenerbahçe, yenilmez Fenerbahçe, Avrupa şampiyonluğunu zorlayan Fenerbahçe'yi oluşturmak için 24 saat çalışıyoruz. Herkesin fikrine saygı duyuyorum, bu demokrasinin sonucudur. Yarın bu stadı Türkiye'nin en büyük atmosferine çevirelim." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, sarı-lacivertli taraftarlarla karşılıklı tezahürat yaparak, birlik beraberlik mesajları verdi.

 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading