Yandex Metrica

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'deki görevini açıkladı! Hull City basın toplantısı

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'deki görevini açıkladı! Hull City basın toplantısı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'de yeni teknik direktör Tim Walter için basın toplantısı düzenlendi. Ilıcalı, Fenerbahçe hakkında da açıklamalarda bulunarak görevini paylaştı. İşte detaylar...

Spor

04.06.2024, 15:29

Championship ekibi Hull City, yeni hocası Tim Walter için basın toplantısı düzenledi. Kulübün sahibi Acun Ilıcalı, basın toplantısında Fenerbahçe ile ilgili soruları da yanıtladı.

Acun Ilıcalı'nın önce çıkan açıklamaları

İspanya - Fransa maçı ilk 11'leri belli oldu İspanya - Fransa maçı ilk 11'leri belli oldu Haberi Görüntüle

''HEPİMİZ İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR''

Acun Ilıcalı, "Bugün kulübümüz için önemli bir gün çünkü kulübümüz için yeni bir döneme başlıyoruz ve hepimiz heyecanlıyız. Tim Walter, futbol beyin takımımızın bir numaralı tercihiydi. Bir numaralı hedefimiz oydu. Bizimle çalışmak isteyen birçok teknik direktör oldu, bazı başarılı antrenörler ilgilendi ama bizim hedefimiz her zaman Tim Walter'dı." dedi. 

Antalyaspor'un yıldızı Avrupa yolcusu Antalyaspor'un yıldızı Avrupa yolcusu Haberi Görüntüle

''TAMAMEN AYNI FİKİRDEYİZ''

Teknik direktör hakkında konuşmaya devam eden Ilıcalı, "Tim Walter ile bir araya geldiğimizde harika bir toplantı oldu. Londra'daki ilk toplantının ardından çok önemli bir toplantı daha yaptık ve tamamen aynı fikirde olduğumuzu gördük. Onun futbol tarzı ve takımı kontrol etme şekli benim futbol anlayışıma çok uygun. Son iki yılda harika performanslar elde ettiğimizi düşünüyorum ve Liam Rosenior'un takımımızı nasıl geliştirdiğini asla unutmayacağım, sonsuza kadar kalbimizde olacak." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe'de bir dönem görev yapan Damien Comolli tutuklandı Fenerbahçe'de bir dönem görev yapan Damien Comolli tutuklandı Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE'DE ALACAĞI GÖREV HULL'U ETKİLEYECEK Mİ?

Yeni göreviyle de ilgili konuşan Ilıcalı, ''Hull City halkı, ilk dakikadan beri Fenerbahçe'yi desteklediğimi biliyor, bu benim çocukluk takımım. Başkana çok yakınım ve kendisi bana önümüzdeki dönemde ihtiyacı olduğunu, ne zaman Fenerbahçe'nin bana ihtiyacı olursa orada olacağımı söyledi.

İlk operasyonumuz Sayın Mourinho'ydu. Mourinho ilk hedefimizdi ve onu kulübe kazandırdığımız için mutluyum. Fenerbahçe zaten hayatımdaydı. Fenerbahçe'deki görevim Hull City'de hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Bu benim Hull City tutkumu değiştirmeyecek.'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading