banner2

Abdullah Avcı'nın isteği gerçekleşti! Trabzonspor merakla beklenen tarihi projeyi duyurdu! Toplam 15 ay sürecek!

Son dakika haberleri... Trabzonspor, altyapısını güçlendirmek için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bordo-mavililer 15 ay sürece program için ilk adımı attı.

Spor 04.11.2022, 18:14
Abone ol
Abdullah Avcı'nın isteği gerçekleşti! Trabzonspor merakla beklenen tarihi projeyi duyurdu! Toplam 15 ay sürecek!

Geçen sezon Süper Lig şampiyon olarak tarihi bir başarıya imza atan Trabzonspor, altyapıyı güçlendirmek için ilk adımını attı.

Karadeniz ekibinden yapılan açıklamada, çeşitli futbol kulüpleri ve federasyonlarla çalışmalarını sürdüren Double Pass firması yetkililerinin, 15 ay sürecek proje kapsamında haftada dört gün idari çalışanlar, antrenörler ve oyuncularla bir araya geleceği belirtildi.

Özkan Sümer Tesisleri'nde düzenlenen ilk toplantının, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Trabzonspor Futbol Gelişim Direktörü İhsan Derelioğlu'nun katılımıyla yapıldığı ifade edildi.

Açıklamada, Trabzonspor kültürü ve önceliklerinin ele alındığı, oyuncu yetiştirme felsefesi, modern oyuncu yapısı ve günümüz futbolunun taktiksel dizaynı gibi teorik konularda fikir alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!