Yandex Metrica

Abdülkerim Bardakçı ve Ali Koç arasındaki görüşme ilk kez ortaya çıktı! Ali Koç'un sözleri gündem oldu

Abdülkerim Bardakçı ve Ali Koç arasındaki görüşme ilk kez ortaya çıktı! Ali Koç'un sözleri gündem oldu

Son dakika transfer haberleri... Galatasaray'ın yeni transferi Abdülkerim Bardakçı'nın Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile arasında geçen transfer görüşmesi basına sızdı.

Spor

10.03.2024, 14:45

Geçtiğimiz hafta Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakçı'nın Fenerbahçe'yi reddettiği ortaya çıktı.

Fanatik gazetesinden Metin Karabaş'ın haberine göre, 27 yaşındaki stoperin kendisini arayan Ali Koç'un yüksek ücretini kabul etmediği öğrenildi.

Resmi imzaların atılmadığı gün Konya'ya özel uçak gönderen Ali Koç'un 27 yaşındaki futbolcuyu arayarak, "Galatasaray sana 17 milyon Lira veriyorsa, biz 21 milyon Lira veriyoruz. Her yıl Galatasaray'dan ne alacaksan, aynı oranda fazlasını biz verelim" dediği, ancak Abdülkerim'in, bu teklifi de geri çevirerek, "Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum" yanıtını verdiği belirtildi.

Lille takımı güçlü mü? Fenerbahçe Lille'i yenebilir mi? Lille takımı güçlü mü? Fenerbahçe Lille'i yenebilir mi? Haberi Görüntüle

ABDÜLKERİM BARDAKÇI: GÖNLÜM GALATASARAY'DAN YANA

Transfer olduğu gün açıklama yapan Abdülkerim Bardakçı, "En başından bu yana gönlümüz Galatasaray'dan yanaydı" açıklamasında bulunmuştu.

Dün ilk kez Sarı-kırmızılı ekiple antrenmana çıkan Türk yıldızın yeni sezonda ilk 11'de oynamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sevilla'ya transfer olması beklenen Marcao'nun alternatifi olarak alınan Abdülkerim ile 4 senelik sözleşme imzalanmıştı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading