Yandex Metrica

2024 Galatasaray- Beşiktaş Süper Kupa finali ne zaman, nerede oynanacak? İki tarih arasında karar verilecek...

2024 Galatasaray- Beşiktaş Süper Kupa finali ne zaman, nerede oynanacak? İki tarih arasında karar verilecek...

2023-2024 Trendyol Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile 2023-2024 Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş, Süper Kupa'da karşılaşacak. Heyecanla beklenen dev final için gün sayan fanatik taraftarlar, TFF'den gelecek olan haberi yakından takip etmeye başladı. Alınan son bilgilere göre iki tarih arasında karar verilmesi bekleniyor. İşte detaylar...

Spor

13.06.2024, 14:08

2024 Süper Kupa Finali için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 

2023/24 Trendyol Süper Lig şampiyonu olan Galatasaray, Ziraat Türkyie Kupası şampiyonu Beşitaş ile Süper Kupa'da karşı karşıya gelecek. 

İki ezeli rakibin fanatik taraftarlarının yanı sıra birçok sporsever tarafından da Süper Kupa'nın tarihi ve nerede oynanacağı yakından takip ediliyor. 

Dev finali canlı olarak izlemek isteyen taraftar grupları maçın oynanacağı tarihi ve yeri araştırmaya başldı. Şimdi ise gözler TFF'den gelecek açıklamaya çevrilmiş durumda.

ManU ve Real Madrid arasında sıkışıp kaldı! Yılan hikayesini Yoro çözecek ManU ve Real Madrid arasında sıkışıp kaldı! Yılan hikayesini Yoro... Haberi Görüntüle

GALATASARAY- BEŞİKTAŞ SÜPER KUPA FİNALİ NEREDE OYNANACAK?

Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak Süper Kupa finalinin tarihi ve yeri ile ilgili TFF'den henüz bir açıklama gelmedi.

Son dakika... TFF duyurdu: Süper Kupa maçının tarihi ve yerini açıkladı Son dakika... TFF duyurdu: Süper Kupa maçının tarihi ve yerini... Haberi Görüntüle

İKİ TARİH ÜZERİNDE DURULUYOR

Ancak Yağız Sabuncuoğlu haberine göre, TFF, Beşiktaş-Galatasaray Süper Kupa Finali'ne Ağustos'un ilk haftasını oynatmayı planlandığını öne sürdü ve en çok konuşulan iki tarih 3 Ağustos veya 4 Ağustos olarak belirtti.

TFF tarafından duyurulacak mücadelenin saat ve tarih bilgisi belli olduğunda haberimizde yer verilecektir.

 

 

Habere Tepki Ver

0

1

2

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading