banner2

Zor Ölüm 3 konusu ne? Zor Ölüm 3 Die Hard with a Vengeance oyuncuları kimler?

Başrollerinde Bruce Willis ve Samuel L. Jackson'ın yer aldığı Zor Ölüm 3 filmi Star TV'de izleyici karşısına çıktı. 1995 yapımı film, yayınlandığı dönem gişe rekoru kırmıştı. Peki Zor Ölüm 3 konusu ne, oyuncuları kimler?

Sinema / Dizi 03.06.2022, 09:55 03.06.2022, 10:17
Abone ol
Zor Ölüm 3 konusu ne? Zor Ölüm 3 Die Hard with a Vengeance oyuncuları kimler?

1995 ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmi Zor Ölüm 3 Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluştu. "Die Hard with a Vengeance" ismiyle vizyona giren film 254 milyon dolarlık hasılatıyla en çok iş yapan filmlerden biri olmuştu. Filmin konusu, oyuncuları gibi detaylar merak ediliyor. Peki Zor Ölüm 3 filmi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Zor Ölüm 3 hakkında detaylar...

ZOR ÖLÜM 3 KONUSU

Zor Ölüm 3, dedektif John McClane'in maceralarını anlatıyor. McClane, her şeyi görüp geçirdiğini düşünmektedir. Artık New York'ta olan ve kendini güvende hisseden dedektif, hiç beklemezken olağanüstü bir düşmanla karşılaşacaktır. Simon ismindeki dahi, New York'u ve McClane'i çok tehlikeli bir oyuna sürüklemek üzeredir. 

ZOR ÖLÜM 3 OYUNCULARI

John McTiernan'ın yönettiği Zor Ölüm 3'ün oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Samuel L Jackson, Jeremy Irons, Colleen Camp, Graham Greene, Anthony Peck, Larry Bryggman, Sam Phillips, Nicholas Wyman, Sharon Washington, Kevin Chamberlin, Michael Alexander gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!