Zafer Algöz'ün Erşan Kuneri yorumu sanat dünyasını karıştırdı! Feyyaz Yiğit tartışmasına ünlüler de dahil oldu

Erşan Kuneri dizisiyle izleyici karşısına çıkan Zafer Algöz'ün Gibi dizisi ve Feyyaz Yiğit hakkındaki yorumlarının yankıları devam ediyor. Algöz'e sanat dünyasından birçok isimden yanıt geldi.

Sinema / Dizi 19.05.2022, 13:57 19.05.2022, 15:48
Abone ol
Zafer Algöz'ün Erşan Kuneri yorumu sanat dünyasını karıştırdı! Feyyaz Yiğit tartışmasına ünlüler de dahil oldu

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs tarihinde Netflix'te izleyici ile buluştu. Sosyal medyada gündem olan diziyle ilgili birçok kullanıcıdan eleştiri geldi. Dizide rol alan Zafer Algöz, bir sosyal medya kullanıcısının Gibi dizisiyle ilgili yorumuna verdiği yanıtla tartışma yarattı. 

Algöz, diziyi Feyyaz Yiğit imzalı Gibi'ye benzeten kullanıcıya "Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için, 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" diye yanıt verdi. Algöz'ün o ifadelerine ünlü isimlerden tepki geldi.

"FEYYAZ YİĞİT'İN HAKKINI YEMEYELİM"

Aleyna Tilki, "Zafer abime sonsuz saygı hürmet. Onların devasa emekleri var ama Feyyaz Yigit’in çok easy bi kafayla çektiği diziyle, hepimizi çooook güldürmesinin de hakkını yemeyelim. Ki mizah,produksiyon arttıkça artan bişey değil." şeklinde yanıt verdi.

Oyuncuya bir diğer yanıt veren ünlü isim ise Hacı Sabancı oldu. Sabancı, "Siz diyete başlasanız sanki daha iyi olacak" dedi.

Daha sonra Şahan Gökbakar'dan da konuyla ilgili bir paylaşım geldi. Ünlü komedyen, "Ya saçınız sakalınız ağardı bıkmadınız aynı kısır polemiklerden" ifadelerini kullandı.

GİBİ'NİN İLKKAN'INDAN DA CEVAP GECİKMEDİ

Gibi dizisinde İlkkan'ı canlandıran Kıvanç Kılınç ise "Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!