banner2

Yüzyıllık Mucize nerede çekildi? Star TV Yüzyıllık Mucize hangi il, ilçelerde çekiliyor? İstanbul detayını hiç duymadınız 

Star Tv'de izleyiciler ile buluşacak olan Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor sorusu internette sıkça araştırılıyor. Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde olduğu OGM Pictures imzalı Yüz Yıllık Mucize hangi il ve ilçelerde çekiliyor sorusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. İşte, bu soruların cevapları ve daha fazlası..

Sinema / Dizi 12.03.2023, 17:10
Abone ol
Yüzyıllık Mucize nerede çekildi? Star TV Yüzyıllık Mucize hangi il, ilçelerde çekiliyor? İstanbul detayını hiç duymadınız 

Star Tv'de ekrana gelecek olan ve tanıtımları uzun süredir olan Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor, Yüz Yıllık Mucize hangi il, ilçelerde çekiliyor?

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın yaptığı, senaryosu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları kimler?

STAR TV YÜZYILLIK MUCİZE NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Yüz yıl boyunca yaşamasına rağmen hala genç görünen Kuvayı Milliye mensubu bir adamın genç bir kadınla tanışma hikayesini konu edinen Yüz Yıllık Mucize İstanbul'da çekiliyor.

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCU KADROSU

Birkan Sokullu

Ebru Şahin

Zerrin Tekindor

Gözde Seda Altuner

Ecem Çalhan

Ayşegül Cengiz

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!