banner2

You dizisi 3. sezondan gerilim dolu fragman yayınlandı

Netflix, You dizisinin 3. sezonundan ilk resmi fragmanı yayınladı. You 3. sezon, Ekim ayında izleyici ile buluşacak.

Sinema / Dizi 18.09.2021, 16:28 18.09.2021, 17:00
Abone ol
You dizisi 3. sezondan gerilim dolu fragman yayınlandı

Netflix'in gerilim türündeki dizisi You'nun 3. sezonundan fragman geldi ve bu kez daha karanlık görünüyor. Yaklaşık 3 dakikalık fragman, Joe ve Love'ın oğulları Henry ile birlikte hayatlarına başladığını gösteriyor ancak işlerin iyi gitmesi uzun sürmüyor. Joe, çok geçmeden komşuları Natalie'yi takıntı haline getiriyor ve eski yöntemlerini benimseyecek gibi görünüyor.

Love ve Joe, bu sezon oldukça kaotikler. Victoria Pedretti ve Penn Badgley'den oldukça yüksek oyunculuk performansı bekleniyor. Fragmana bakılırsa Love ve Joe hayli tehlikeli durumların içinde olacak gibi.

YOU 3. SEZON KONUSU

Fragmanda yeni komşunun yanı sıra, Marienne gibi yeni karakterlere de ilk bakışımızı atıyoruz. Netflix 3. sezon özetine göre You, evli olan ve normal bir çift olmaya çalışıp çocuklarını yetiştiren Joe ve Love'ı konu alacak. Joe her ne kadar iyi bir koca ve baba olmak istese de, tüm sırlarını bilen Love ile evli olmanın zor olabileceğini kısa süre içinde fark eder.

YOU 3. SEZON OYUNCULARI

You 3. sezonun oyuncu kadrosunda Badgley ve Pedretti'nin yanı sıra Dylan Arnold, Saffron Burrows, Tati Gabrielle, Travis Van Winkle, Shalita Grant, McManus, Shannon Chan-Kent, Chris O'Shea, Ben Menhl ve Christopher Sean yer alıyor. 

Dizinin 3. sezonu, 15 Ekim'de Netflix'teki yerini alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!