banner2

You 4. sezondan gizem dolu fragman! Yayın tarihi de duyuruldu

Netflix'in sevilen dizisi You'nun 4. sezonu merakla bekleniyordu. Platformun Tudum etkinliğinde yeni sezondan fragman paylaşılarak yayın tarihi duyuruldu.

Sinema / Dizi 24.09.2022, 22:27 24.09.2022, 23:01
Abone ol
You 4. sezondan gizem dolu fragman! Yayın tarihi de duyuruldu

Netflix'in sevilen serisi You, ilk olarak 2018 yılında seyirci karşısına çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl 3. sezonu yayınlanan dizinin 4. sezonu merakla bekleniyor. Netflix, Tudum etkinliği sırasında diziden bir fragman yayınlayarak tarih duyurusu yaptı. Fragman, "Joe artık profesör oldu" ifadeleriyle paylaşıldı.

İZLEYİCİYİ BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER BEKLİYOR

Joe'nun "New York'taki sevimli kitabevi müdürü, Los Angeles'taki tezgahtar ya da banliyödeki sevecen eş değilim. Hayır, artık değil. Kendimi tanıtayım. Okyanusu aşınca biraz değişim geçirdim. Londra'da yaşamak da deyim yerindeyse geçmişi gömmemi sağladı. Karşılıksız aşk ve özlem dolu günler bitti. Hayır, bu sefer akademik çevreyle eğitime odaklanıyorum. Ve tipik ders dışı aktivitelerimi tamamen profesyonel tutuyorum. 

Kafa dengi iş arkadaşlarıyla fikir alışverişine zaman ayırmalı. Maalesef yüksek mevkideki arkadaşlarla beraber sosyal statü atlamaya çalışanlar da gelir. Sonunda bazıları düşüp sosyal ölümle tanışabilir. Ya da itilebilir mi desem?" sözleri dikkat çekiyor.

JOE TRAVMASININ AYRINTILARINI ÖĞRENECEK

Londra'da çekilen yeni sezonda, Joe'nun bu sezon kendi travmasının ayrıntılarını öğreneceği söyleniyor. Penn Badgley'in başrolünü üstlendiği dizide Charlotte Richie'nin canlandıracağı Kate karakteri, 4. sezonun ana karakterlerinden biri olacak.

You 4. sezonun 1. kısmı 10 Şubat, 2. kısmı ise 10 Mart'ta Netflix'te olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!