banner2

Yasak Elma'nın yeni bölümü bomba gibi geliyor! Yeni bölümünde final gibi karar alındı: Görenler şoke oldu

FOX TV ekranlarında 6 sezondur sevilerek izlenen Yasak Elma 163. Bölümü bomba gibi geliyor. İddialı dizinin yeni bölümünde ortalık karışacak gibi duruyor. İşte detaylar...

Sinema / Dizi 24.01.2023, 12:35 24.01.2023, 12:52
Abone ol
Yasak Elma'nın yeni bölümü bomba gibi geliyor! Yeni bölümünde final gibi karar alındı: Görenler şoke oldu

FOX TV ekranlarında sevilerek takip edilen Yasak Elma disizi, 163. bölümünde bomba gibi geliyor. Ortaya çıkan detaylar izleyicinin kafasını karıştırdı. Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Şebnem Dönmez ve Nehir Erdoğan gibi başarılı isimlerin rol aldığı Yasak Elma dizisinde son gelişmeleri görenler şoke oldu.
Geçtiğimiz haftalarda Yasak Elma dizisinde başrol oyuncuları hakkında önemli isimlerin kadroya veda edeceği sosyal medyada gündem olmuştu. Fakat Yasak Elma yapımcılarının aldığı son kararlar neticesinde dizideki gidişatı iyice değişti. Yasak Elma Julia karakteri ile kadroya dahil olan güzel oyuncu Nehir Erdoğan’dan sonra bir hamle daha gelmesi herkesi şoke etti.

YENİ OYUNCU GELİYOR

Medyapım imzalı, ilk bölümü 19 Mart 2018 tarihinde yayınlanan Yasak Elma dizisi final yapacak derken yeni isimler kadroya dahil olmaya devam ediyor. Entrikalarla dolu bölümler Yasak Elma dizisini karıştırırken sürpriz bir ismin daha kadroya dahil olması kafaları karıştırdı.  Yasak Elma dizisine efsane bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Nehir Erdoğan’ın ardından bir oyuncu daha kadroya dahil oldu. Yasak Elma Aslan karakteri ile genç oyuncu Sarp İkiler fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu.

EKRAN BAŞINDAKİLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Sarp, Julia’nın destek verdiği bir öğrenci olarak Yasak Elma dizisine dahil olması ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Her hafta olayların iyice karmaşık bir hal almaya başladığı Yasak Elma dizisinde yapımcıların aldığı bu kararlar sonrası herkes şaşkın.
Çünkü Yasak Elma final yaparak bu sezona veda edecek ve bir dönem artık resmen sona erecek. Final kararı alınacak olmasının ardından bu hamlelerin neden yapıldığı ise seyircinin kafasını karıştırmış durumda.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!