banner2

Yasak Elma dizisinin konusu ne? Yasak Elma yeni sezon oyuncuları

Yasak Elma dizisinin 5. sezon ilk bölümü dün akşam ekrana geldi. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte Yasak Elma konusu ne? Yasak Elma oyuncuları kimler? soruları merak ediliyor. İşte Yasak Elma dizisiyle ilgili ayrıntılar...

Sinema / Dizi 14.09.2021, 10:51 14.09.2021, 11:20
Abone ol
Yasak Elma dizisinin konusu ne? Yasak Elma yeni sezon oyuncuları

Pazartesi akşamları Fox TV'de ekranlara gelen Yasak Elma dizisi, 3 aylık bir aradan sonra dün akşam yeni sezonuyla izleyici karşısına çıktı. Yasak Elma dizisiyle ilgili detaylar izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Yasak Elma dizisinin konusu ne? Yasak Elma yeni sezon oyuncuları kimler? İşte dizinin konusu ve yeni sezon oyuncu kadrosu...

YASAK ELMA KONUSU

Ender ve Yıldız ortadan kaybolduğu için meydan Şahika'ya kalır. Şahika, geleceğe dair planlarını ince ince işlerken, Halit'i ve çocuklarını avucunun içine almıştır. Hamile olan Yıldız, bebeğinin zarar görmemesi için hamileliğini uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini tüm kötülüklerden uzak tutmak isteyen Yıldız'ın radikal kararı, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kazanın ardından uzun bir süre felç kalmıştır. Amacı iyileşmek ve ona zarar veren kişiden intikam almaktır. Tek başına mücadele edemeyeceğini anladığı için kendine geldiğinde Yıldız'ın yanına gider. Yıldız'a olanları anlattıktan sonra ikisi, Şahika ve arkasındaki güce karşı birlik olmaya karar verirler.

YASAK ELMA YENİ SEZON OYUNCU KADROSU

Yasak Elma'nın yeni sezon oyuncu kadrosuna 4 yeni isim katıldı. Biran Damla Yılmaz dizide Kumru karakterini canlandırıyor. Murat Aygen ise Kumru'nun babası Doğan'a hayat verecek. Doğan'ın şirketin başına geçerek tüm dengeleri değiştirmesi bekleniyor. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Kumru'nun yakın arkadaşı Canan'ı oynuyor. Ece Dizdar, Çağatay'ın eski sevgilisi olan Feyza Üstündar karakterini canlandırıyor.

Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Berk Oktay, Eda Ece, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Turkay Ayıköz, Emre Dindar, Bahtiyar Memilli, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer yer alıyor.

YASAK ELMA'DA ALDATMA SAHNESİNE TEPKİ

Dün akşam yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma'nın bölüm sonunda yer alan aldatma sahnesi izleyiciyi kızdırdı. Yıldız ile evli olan Çağatay'ın, Yıldız'ı komşusu Kumru ile aldattığı ortaya çıktı. Seyirciler bu sahnelere sosyal medyadan büyük tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!