Yargı ne zaman sezon finali yapacak? Ekrana ara vereceği tarih belli oldu

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini üstlendiği Yargı dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sevilen dizinin ne zaman sezon finali yapacağı merak ediliyordu. Dizinin ekrana ara vereceği tarih belli oldu. Peki Yargı ne zaman sezon finali yapacak? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 10.05.2022, 11:10 10.05.2022, 11:20
Abone ol
Yargı ne zaman sezon finali yapacak? Ekrana ara vereceği tarih belli oldu

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte diziler sezon finali yaparak ekrana ara verecek. Seyirciler takip ettikleri dizilerin ne zaman sezon finali yapacağını merak ediyor. Bu sezon pazar akşamlarına damgasını vuran ve en çok izlenen dizilerden biri olan Yargı'nın ara vereceği tarih de yoğun şekilde araştırılıyor. Peki Yargı ne zaman sezon finali yapacak?

Dizide Ceylin'e hayat veren Pınar Deniz, Instagram hesabından 34. bölüm senaryosundan ilk sayfayı paylaştı. Oyuncu, paylaşımına "Peki bu nasıl bir final? Peki benim okurken bu kadar ağlamam normal mi" notunu yazdı. Sayfada "34. bölüm - sezon finali" ifadesinin yer aldığı görüldü. 

Yargı, 8 Mayıs'ta 31. bölümüyle ekrana gelmişti. Dizinin 29 Mayıs'ta sezon finali yaparak ara vermesi bekleniyor.

Ali Bilgin'in yönettiği, Sema Ergenekon'un senaryosunu kaleme aldığı dizide Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Arda Anarat, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Şükran Ovalı, Zeyno Eracar, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Özlem Akar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş ve Merve Ateş gibi isimler de rol alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!