banner2

Yargı dizisi Savcı Pars uyuşturucu baronu mu?

Kanal D'nin Yargı dizisi yeni sezona damgasını vurmaya devam ediyor. Son bölümde Engin için yolun sonu gelirken, Yekta ve Pars arasındaki diyalog bölüme damgasını vurdu.

Sinema / Dizi 18.11.2021, 11:53 18.11.2021, 11:41
Abone ol
Yargı dizisi Savcı Pars uyuşturucu baronu mu?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Yargı, geçtiğimiz hafta 9. bölümüyle ekrana geldi. Nefes kesen anların yaşadığı dizide Yekta ve Pars'ın arasında geçen diyalog gündem oldu. İkilinin cinayet gecesi neden birlikte olduğu merak edilirken, savcı Pars ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

İnci'nin katili Engin, geçtiğimiz hafta suçu babası Yekta'nın üzerine atmıştı. Pars'ın odasına giden Yekta, "En büyük tanığım sizsiniz sayın savcım. O gece sizin yanınızdaydım. Cinayeti ben işlemedim benden sanık yaratamazsınız. Bunu ikimiz de biliyoruz" dedi.

Yekta, Pars'ın o gece neden yan yana olduklarını anlatarak suçsuzluğunu ispatlamasını isterken, Pars'ın "Bu dediğinin olmayacağını ikimiz de biliyoruz. Yalan değil, şahsi bir konuyu açıklayamamak." ifadeleri dikkat çekti.

PARS VE YEKTA UYUŞTURUCU İŞİNDE Mİ?

Cinayet gecesi ikilinin neden yan yana olduğu merak konusu olurken, sosyal medyada çarpıcı iddialar gündeme geldi. 

Bir sosyal medya kullancısı, Pars'ın kolunun tutmadığı görüntülerini paylaşarak Yekta ile Pars'ın uyuşturucu içinde olduğunu, bu nedenle ifade veremediklerini iddia etti.

Bir başka kullanıcı ise Pars'ın göz damlası kullandığına dikkat çekerek Pars'ın göz kızarıklığının gitmesi için damla kullandığını belirtti.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise "Yekta ve pars uyuşturucu işiyle uğraşıyor, bu yüzden Yekta Pars'ı tehdit ediyor." şeklinde iddiada bulundu. Dizide Pars'ın kolunun tutmaması, göz damlası kullanması ve uyuyamadığına dikkat çekilmesi ise iddiaları güçlendirdi.

YARGI 10. BÖLÜM FRAGMANI

Yargı'nın 10. bölüm fragmanı yayınladı. Fragmanda Ilgaz'ın Pars'a "Cinayet gecesi Yekta'yla birlikte olduğunuzu biliyorum." demesi dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!