banner2

Yalı Çapkını dizisinde kriz büyüyor: O ismin sözleşmesi feshedildi!

Son günlerin en çok izlenen dizileri arasında kendine yer edinen Yalı Çapkını son bölümdeki yankıları sürüyor. Yeni bölümde izleyicileri bomba olaylar bekliyor. Ayrıca o oyuncunun sözleşmesi feshedilecek. İşte detaylar...

Sinema / Dizi 20.01.2023, 18:40 20.01.2023, 18:46
Abone ol
Yalı Çapkını dizisinde kriz büyüyor: O ismin sözleşmesi feshedildi!

Son zamanlarda en çok izlenen dizileri arasında kendine yer edinen Yalı Çapkını son bölümdeki yankıları hala devam ediyor. Ferit'İn çapkınlığı seyircinin tepkisine neden olurken Yalı Çapkını yeni bölüm bomba gibi geliyor.

YENİ BÖLÜM BU AKŞAM

Dizinin başladığı günden beri hemen hemen izleyen herkeste adeta bağımlılık yapan Yalı Çapkını Seyran ve Ferit karakterleri bu sezonun en çok ses getiren dizilerinden birisi oldu. Yalı Çapkını yeni bölüm daha önce hiç göremediğini değişik olaylara imza atacak. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Yalı Çapkını son bölüm yine ekran başındakilerin ilgisini çekmişti. Yalı Çapkını başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sosyal medyada da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isimlerin arasında yer elıyor.  Son olarak Mine Tugay ve Fırat Çelik'i kadrosuna katan Yalı Çapkını 17. bölüm etkisi sürerken, Yalı Çapkını 18. bölüm 20 Ocak Cuma yani bu akşam Star TV ekranlarına yine damga vuracak. 

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Efe, Seyran ve Defne'nin iş yemeğini, "anlaşmanızı bozmaya geldim" sözleriyle basan Ferit, Efe'nin yakasına yapışacak ve sözleşmenin yok hükmünde olduğunu söyleyecek. 

Ferit'in olay yaratan sözleri sonrası Seyran'ın yeni yaptığı sözleşmesi feshedilecek. 
Diğer taraftan Orhan ile yaşadığı yasak aşkı Halis Ağa'nın duymasından korkan İfakat'ın korkusu bu bölümde de devam edecek. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!