banner2

Yalı Çapkını dizisi gerçek hikaye mi? Yalı Çapkını dizisi uyarlama mı, nereden uyarlama?

Yalı Çapkını dizisi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Star TV'nin yeni dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Yalı Çapkını dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Yalı Çapkını dizisi nereden uyarlama? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 21.10.2022, 19:39 21.10.2022, 19:35
Abone ol
Yalı Çapkını dizisi gerçek hikaye mi? Yalı Çapkını dizisi uyarlama mı, nereden uyarlama?

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un üstlendiği Star TV dizisi Yalı Çapkını için bekleyiş son buluyor. İzleyicilerin beğenisine sunulan dizi ile ilgili detaylar araştırılıyor. İzleyiciler Yalı Çapkını'nın gerçek mi, uyarlama mı olduğunu merak ediyor. Peki Yalı Çapkını dizisi gerçek mi? Yalı Çapkını uyarlama mı, nereden uyarlama? İşte detaylar...

YALI ÇAPKINI DİZİSİ GERÇEK Mİ, UYARLAMA MI?

Yalı Çapkını'nın konusu şöyle: Gaziantep'in köklü ailelerinden Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa, bir türlü zapt edemediği torunu Ferit'i hizaya getirmek için onu evlendirmeye karar verir. Ferit'in Antep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. 

Uygun gelini bulmak, Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in görevidir. Uygun bulunan gelin Suna'nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz, Suna'yı da kardeşi Seyran'ı da etkileyecektir. 

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Gülseren Budayıcıoğlu'na ait. Dizinin gerçek bir hikayeden uyarlandığı belirtiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!