banner2

Yahya Abdul-Mateen II ve Dwayne Johnson bir araya geliyor

Yahya Abdul-Mateen II ve Dwayne Johnson, aksiyon-gerilim türündeki 'Emergency Contact' filmi için bir araya gelecek.

Sinema / Dizi 07.06.2021, 17:20
Abone ol
Yahya Abdul-Mateen II ve Dwayne Johnson bir araya geliyor

Dwayne Johnson ve Beau Flynn, Warner Brs. için aksiyon yüklü bir film çekmek üzere tekrar birlikte çalışacak. Filmin yıldızı ise Emmy ödüllü Yahya Abdul-Mateen II olacak.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre, Warner Bros. senaryoyu yazması için Rory Haines ve Sohrab Noshirvani ile anlaştı. İkili, daha önce Johnson'ın başrolde olduğu Black Adam ve bu yıl Oscar adayı olan The Mauritanian'ın senaryosunu da yazdı.

Proje konusunun detayları şimdilik gizli tutuluyor ancak film 'Austin, Teksas'taki yeraltı müzik sahnesinde geçen yüksek konseptli, aksiyon dolu' olarak tanımlanıyor.

Proje, şu anda New Line'da yapım aşamasında olan DC macera filmi Black Adam'ın birçok oyuncusunu yeniden bir araya getiriyor. Johnson, Hiram Garcia ve Dany Garcia prodüksiyon yapacak. Filmin başrolünde yer alan Abdul-Mateen ise Scott Sheldon'ın yanı sıra Haines ve Noshirvani ile birlikte yürütücü yapımcılığı da üstlenecek.

Watchmen'deki performansıyla Emmy kazanan Abdul-Mateen, Aaron Sorkin'in Netflix filmi The Trial of the Chicago 7'da Bobby Seale'i canlandırdı. Oyuncunun gelecek projeleri arasında The Matrix 4 ve George Miller'ın Mad Max: Fury Road prequeli 'Furiosa' dahil olmak üzere iki Warner Bros. filmi var. Ayrıca James Wan'ın Aquaman devam filminde Black Manta rolünü yeniden canlandıracak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!