Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?

Uçuş Planı filmi internette arananlar arasına girdi. Vatandaşlar internette 'Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?' aramaları yapmaya başladı. Peki Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?

Sinema / Dizi 29.03.2022, 10:36
Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?

Uçuş Planı filmi vatandaşlar tarafından merak edildi. En çok arananların arasına giren Uçuş  Planı filmi internette 'Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?' araması yapılıyor. Peki Uçuş Planı filmi konusu ne? Uçuş Planı filmi oyuncuları kim?

UÇUŞ PLANI FİLMİ KONUSU NE?

Uçuş Planı filmi konusu ve oyuncularıyla ilgi çekmeyi başardı. Uçuş Planı filmi konusu Kyle Pratt adındaki uçuş mühendisinin eşi Berlin'de yeni ölmüştür. Genç kadın kocasının tabutu ve altı yaşındaki kızı Julia ile beraber New York'a geri dönmektedir. Uçak havalandıktan üç saat sonra Kyle bir anda uyanır ve kızının yanında olmadığını fark eder. Seyahat ettikleri uçak iki katlı olduğu için son derece endişelenen anne, kızını aramak için birçok farklı kısma girmek zorundadır. Ama hostesler aslında uçuşun başından beri yanında bir çocuk olmadığını hatta böyle bir ismin yolcu kayıtlarında da bulunmadığını söyler. Kyle iddia ettikleri gibi gerçekten aklını mı kaybetmiştir yoksa toplu bir komplo içinde midir?

UÇUŞ PLANI OYUNCULARI KİM?

Uçuş Planı filmi oyuncu kadrasunda Jodie Foster, Peter Sarsgaard, Matt Bomer bulunmaktadır. Filmin senaryosunu da Billy Ray, Peter A. Dowling yazmıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!