banner2

Üç Kuruş dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte ilk tanıtım fragmanı

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'tan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç yer alıyor.

Sinema / Dizi 28.09.2021, 13:06 28.09.2021, 14:41
Abone ol
Üç Kuruş dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte ilk tanıtım fragmanı

Show TV, Çukur dizisinin final sahnesinde Üç Kuruş dizisini duyurmuştu. Yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan Üç Kuruş'un çekimleri başladı. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un paylaştığı diziden ilk tanıtım yayınlandı. Kaygılaroğlu'nun dizi için yaptığı yeni imaj dikkat çekti.

Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Ekin Koç, bu kez farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. Koç, Efe isimli bir karaktere hayat verecek. Kaygılaroğlu ise Kartal isimli bir roman karakteri canlandıracak.

ÜÇ KURUŞ KONUSU

Kendine has karakteri olan Roman mahallesi Çıngıraklı'nın koruyucusu olan mafya lideri Kartal ve Organize Büro'nun gözü kara komiseri Efe'nin arasında yaşanan kovalamaca, bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar ikiliyi beklenmedik bir ismin karşısına çıkaracaktır.

ÜÇ KURUŞ OYUNCULARI

Ay Yapım imzalı Üç Kuruş'un oyuncu kadrosunda Kaygılaroğlu ve Koç'un yanı sıra Nesrin Cavadzade, Ercan Kesal,Aslıhan Malbora, Diren Polatoğulları, Civan Canova, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Damla Makar, Umutcan Ütebay, Melissa Yıldırımer, Süreyya Kilimci, Aytaç Uşun, Alişan Uğur, Cenk Kangöz, Burak Altay gibi önemli isimler yer alıyor.

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizi, İstanbul'un çeşitli mahallelerinde çekiliyor. Roman mahallesi olarak temsil edilen mahalle çekimlerinin Fatih ve Beykoz'da gerçekleştirildiği biliniyor. Show TV, Üç Kuruş dizisinin de Çukur'da olduğu gibi pazartesi akşamları yayınlanacağını duyurdu. Ancak dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!