banner2

Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş Türkan ve Somer boşanıyor mu?

Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş, bu akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölüme Somer'in Türkan'dan boşanmak istediğini söylemesi damgasını vuracak. Peki Üç Kız Kardeş yeni bölümde neler olacak, Somer ve Türkan boşanacak mı?

Sinema / Dizi 15.03.2022, 17:31 15.03.2022, 17:50
Abone ol
Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş Türkan ve Somer boşanıyor mu?

Kanal D, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisini geçtiğimiz haftalarda seyircilerin beğenisine sundu. Dizi, hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Üç Kız Kardeş, bu hafta 4. bölümüyle ekrana gelecek. Somer'in Türkan'dan boşanmak istediğini duyan Rüçhan çılgına dönüyor. Peki Üç Kız Kardeş'te bu akşam neler olacak? Üç Kız Kardeş Somer ve Türkan boşanacak mı? İşte merak edilenler...

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Somer'in Türkan'a boşanmak istediğini söyleyerek evden ayrılması Sadık'ın tepkisine neden olur.

Türkan, annesine Somer'in boşanmak istediğini anlatır. Nesrin, evliliğin ilk dönemlerinde böyle sorunlar olmasının normal olduğunu, birbirlerini tanıyacaklarını söyler.

Ancak ertesi gün Rüçhan'la görüşen Nesrin, Somer'in boşanmak istediğini söyler. İki anne de buna izin vermeyecektir. Fatih'in etraflarında olması ailenin huzurunu iyiden iyiye kaçırmıştır. Kızları okula Sadık'ın götürmesi tepkilere yol açar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SOMER VE TÜRKAN BOŞANACAK MI?

Somer boşanma kararını söylediğinde Mine çocuklarını düşünüp biraz daha sabretmesini söyler. Ancak Rüçhan Mine'ye Türkan ve Somer'in birlikte olduklarını söyler. Bu durum her şeyi değiştirir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!