banner2

Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölüm izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, dün akşam 5. bölümüyle ekrana geldi. İlgiyle izlenen dizinin son bölümünde neler olduğu merak ediliyor. Peki Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölüm izle...

Sinema / Dizi 23.03.2022, 09:55 23.03.2022, 10:40
Abone ol
Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölüm izle

İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamları ekrana geliyor. İlgiyle izlenen Üç Kız Kardeş dün akşam 5. bölümüyle seyirci karşısına çıktı.  Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş dizisi 5. bölüm izle araştırmaları yapılıyor. İşte Üç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümüyle ilgili detaylar...

ÜÇ KIZ KARDEŞ 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan Somer'in tüm ısrarlarına rağmen boşanmamakta kararlıdır. Somer ise bir çıkış yolu bulmaya çalışır. Rüçhan'ın Türkan'a yaptıklarını kabul edemeyen Somer, hesap sorar. Somer ve Rüçhan'ın tartışmasını duyan Türkan, Somer'in sözleri nedeniyle evi terk eder. Avukata talimat verip boşanma işlemlerini başlatan Somer, Türkan'ı kahvaltı bahanesiyle dışarı çıkarır ve avukata haber verir. Türkan boşanma evraklarını görünce şoke olur ve boşanmayacağını bir kez daha söyler.

Somer, ultrason fotoğrafını cebinde bırakınca evdeki yardımcı fotoğrafı Rüçhan'a götürür. Bebeğin Mine'ye ait olduğunu gören Rüçhan, hemen Mine'nin evine gider. Rüçhan, Mine'ye bebeğin Somer'den olup olmadığını öğrenmek için doktora gideceklerini söyler. 

Dönüş'ün arkadaşı için bulunduğu fedakarlık ortaya çıkarsa Derya ile arasında büyük bir soruna neden olacaktır. Somer'in ona karşı sevgisizliği karşısında umudunu kaybetmeyen Türkan, bir çare arayışına girer. Mine'nin kapısını çalan Türkan, Somer'le ilgili ne konuşacaktır?

Üç Kız Kardeş 5. bölüm izle

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!