Üç Kız Kardeş bu akşam var mı 17 Mayıs? Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin reyting rekorları kıran Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü merak ediliyor. Dizinin hayranları Üç Kız Kardeş bu akşam var mı? Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Üç Kız Kardeş bu akşam var mı yok mu? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 17.05.2022, 09:28 17.05.2022, 10:27
Abone ol
Üç Kız Kardeş bu akşam var mı 17 Mayıs? Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'de ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisi, salı akşamları ilgiyle izlenmeye devam ediyor. İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven ve Özgü Kaya'nın kadrosunda yer aldığı dizi, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanıyor. İzleyiciler yeni bölümün bu hafta olup olmayacağını merak ediyor. Peki Üç Kız Kardeş bugün var mı? Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman? İşte merak edilenler...

ÜÇ KIZ KARDEŞ BU AKŞAM VAR MI?

Üç Kız Kardeş dizisi 10 Mayıs'ta 11. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Üç Kız Kardeş 12. bölüm özeti şöyle: Somer, Türkan'ı kazanmaya çalışırken, Türkan ayrılık konusunda kararlıdır. Mahkeme günü de giderek yaklaşmaktadır. Türkan, babası Sadık'ın rahatsızlığı nedeniyle boşanma durumunu bir türlü açıklayamaz. Nesrin de bu nedenle zora girmektedir. Somer, Sadık'a karşı evlilik oyununu devam ettirir. 

Nesrin, Rüçhan'ın Türkan'ı artık istememesi nedeniyle büyük çıkmaza girer. Somer, Nesrin'in yanındadır. Nihat, Somer'e karşı Mine'yi ve çocuğunu kullanırken, Mine bu tutumdan korkmaya başlar. Rüçhan'ın iş birliği teklifi Mine'yi biraz olsun rahatlatırken, Rüçhan'ın bu işbirliği tamamen kendi gizli hesapları içindir.

Serdar, Hakan ve Somer, üç kız kardeşin gönlünü almak için bir araya gelir. Üç Kız Kardeş'in 12. bölümü 17 Mayıs saat 20.00'de Kanal D'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!