Üç Kız Kardeş 12. bölümden fragman yayınlandı! Türkan ve Somer boşanıyor mu? 'Bu evlilik bitecek'

Başrollerini Özgü Kaya ve Berker Güven'in paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin 12. bölümünden heyecan dolu bir fragman paylaşıldı. Fragmanda Türkan'ın Somer'den boşanmaya kararlı olduğu görüldü.

Sinema / Dizi 11.05.2022, 12:28 11.05.2022, 12:57
Abone ol
Üç Kız Kardeş 12. bölümden fragman yayınlandı! Türkan ve Somer boşanıyor mu? 'Bu evlilik bitecek'

İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi her hafta yeni bölümüyle reytinglerin zirvesinde yer alıyor. Dizinin 12. bölümünden bir fragman yayınlandı. 

Fragmanda Türkan'a savaş açan Rüçhan'ın Mine ile işbirliği yaparak "Bundan sonra ben ne dersem onu yapacaksın" dediği, Mine'nin de kabul ettiği görülüyor.

Somer, "Ben Türkan'la evliliğime bir şans vermeye karar verdim" derken, Rüçhan "Sakın bana Türkan'a aşık olduğunu söyleme" diye uyarıyor.

TÜRKAN BOŞANMAKTA KARARLI GÖRÜNÜYOR

Somer ise Türkan'a "Ben bu davayı açmakla ne kadar büyük bir hata yaptığımın farkına vardım. Bundan böyle de hayatta ne istediğimi gerçekten çok iyi biliyorum" diyor. Nesrin evliliğini kurtarması için Türkan'ı ikna etmeye çalışırken, boşanmakta kararlı olan Türkan'ın "İnanmıyorum anne ona, o yüzden bu evlilik bitecek" sözleri dikkat çekiyor.

Somer "Senden ayrılmak istemiyorum" diye boşanmamakta ısrar ediyor. Ancak fragmanın sonunda ikilinin mahkeme koridorunda olduğu görülüyor.

Peki Somer ve Türkan boşanacak mı? İşte Üç Kız Kardeş 12. bölüm fragmanı..

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!