Türklerin izlemeye tenezzül bile etmediği dizi dünya üzerinde rekor kırdı!

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerini üstlendiği Maraşlı dizisi Türkiye'de erken final yapmıştı ancak yurt dışında büyük ilgi görüyor. Dizi, Porto Riko'nun ardından şimdi de Mısır'da ekrana gelecek.

Sinema / Dizi 11.01.2022, 11:48 11.01.2022, 12:29
Abone ol
Türklerin izlemeye tenezzül bile etmediği dizi dünya üzerinde rekor kırdı!

Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz'in paylaştığı Maraşlı dizisi geçtiğimiz yıl Ocak ayında ekrana gelmeye başladı. İkilinin hayat verdiği Mahur ve Celal karakterleri ekranların en sevilen çiftlerinden biri olmuştu. Ancak TIMS&B Productions imzalı dizi, reytingler nedeniyle 26. bölümde final yapmıştı.

Türkiye'de reyting kurbanı olan dizi yurt dışında büyük ilgi görüyor. Maraşlı, kısa süre önce Güney Amerika ülkesi Porto Riko'da The Trusted ismiyle izleyicinin beğenisine sunulmuştu. Dizi, şimdi de Mısır'da yayınlanacak.

Dizi, Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPCOM Fuarı'nda iki günde 35'ten fazla ülkeye satılarak satış rekoru kırmıştı. 

HAYRANLARI HASRET GİDERECEK

Diğer yandan Maraşlı, diziyi özleyenler için Türkiye'de de yeniden ekrana gelecek. Dizi, hafta içi her akşam saat 22.20'de A2 kanalında izleyici ile buluşacak. Haberi paylaşan Burak Deniz, "Seyircin bol olsun iki gözümün çiçeği" notunu yazdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!