banner2

Türkiye'nin The Split'ten uyarlanan ilk hukuk dizisi: Ayrılık

Fox TV'nin yeni dizisi Ayrılık'ın oyuncu kadrosu netleşti. Çekimleri için geri sayım başlayan dizi, Türkiye'nin ilk hukuk dizisi olma özelliğini taşıyor.

Sinema / Dizi 30.07.2021, 16:29 30.07.2021, 16:59
Abone ol
Türkiye'nin The Split'ten uyarlanan ilk hukuk dizisi: Ayrılık

Son zamanlarda popüler olan uyarlama dizilere bir yenisi daha ekleniyor. İngiliz yapımı The Split dizisi yeni sezonda ekranlara gelecek. "Ayrılık" ismiyle uyarlanan dizi ilk hukuk dizisi olacak ve ekranlarda yeni bir soluk estirecek.

MF yapım imzalı olan dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak. Ayrılık, yıllar önce ortadan kaybolan babalarıyla yeniden karşılaşan üç kız kardeşi anlatacak.

İlk okuma provası yapılan dizinin çekimlerinin yakında başlaması bekleniyor.

Bir hukuk draması olan The Split, 2018 yılında BBC One'da yayınlanmıştı. Abi Morgan'ın yaratıcısı olduğu dizi 12 bölüm olarak yayınlanmıştı.

AYRILIK DİZİSİ OYUNCULARI

Gökçe Bahadır, uzun bir aradan sonra ekranlara Ayrılık'la dönüş yapacak. Oyuncu en son Ufak Tefek Cinayetler'de rol almıştı. Üç kız kardeşi Bahadır, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece Yazkan oynayacak. Dizide üç isme Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Fırat Altunmeşe ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimler eşlik edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!