banner2

TRT'nin Mahrem belgeseli izlenme rekoru kırdı

FETÖ'nün karanlık yapılanmasını ve 15 Temmuz darbe girişimine giden süreci konu alan "Mahrem" belgeseli izlenme rekoru kırdı.

Sinema / Dizi 27.07.2021, 14:50 27.07.2021, 15:05
Abone ol
TRT'nin Mahrem belgeseli izlenme rekoru kırdı

TRT1, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde FETÖ'nün mahrem yapılanmasını ve sızma faaliyetlerini anlatan 'Mahrem' belgeselinin ilk bölümünü yayınladı. Toplam 10 bölümden oluşan Mahrem'in ilk bölümleri izlenme rekoru kırarken, Youtube'da yayınlanan bölüm milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Mahrem, FETÖ'nün karanlık yapılanmasını, TSK'ya sızma girişimlerini ve 15 Temmuz darbe girişimine giden süreci konu alıyor. Belgeselde Fetullahçı terör örgütü üyelerinin açık kimlikle verdikleri röportajlar ve yaşanmış olaylar da yer alıyor.

Belgeselin senaryosunda Halis Cahit Kurutlu ve Gürkan Tanyaş'ın imzası bulunuyor. Aynı zamanda Mahrem'in yapımcısı olan Kurutlu, bir bireyin nasıl ahlaki değerlerinden kopan bir fedaiye ve bir casusluk örgütünün kullanışlı piyonuna dönüşme hikayesini anlattığını belirtti.

MİLYONLARCA KEZ İZLENDİ

Etkin pişmanlıktan yararlanan örgüt üyelerinin açık kimlikle verdikleri röportajların da yer aldığı Mahrem'in ilk bölümleri, hem televizyonda hem Youtube'da milyonlarca seyirci tarafından izlendi. Belgesel dizi, yeni bölümleriyle TRT1'de yayınlanmaya devam edecek. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!