The Umbrella Academy 3. sezon konusu ne? The Umbrella Academy 3. sezon ne zaman?

Netflix'in Gerard Way'in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan The Umbrella Academy dizisinin 3. sezonu heyecanla bekleniyor. Netflix, dizinin 3. sezonundan resmi fragman paylaştı. Peki The Umbrella Academy 3. sezon konusu ne, ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 19.05.2022, 17:23 19.05.2022, 17:55
Abone ol
The Umbrella Academy 3. sezon konusu ne? The Umbrella Academy 3. sezon ne zaman?

Netflix'in ilk sezonu 2019'da yayınlanan süper kahraman dizisi The Umbrella Academy, bu yıl 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. 2. sezonu 2020 yılında yayınlanan dizi, 2 yıl aranın ardından ekrana geri dönüyor. Netflix, The Umbrella Academy'nin 3. sezonundan resmi fragmanı paylaştı. Dizinin yeni sezon tarihi de belli oldu. Peki The Umbrella Academy 3. sezon konusu ne? The Umbrella Academy 3. sezon ne zaman başlıyor? İşte dizi hakkında detaylar...

THE UMBRELLA ACADEMY 3. SEZON KONUSU

Gerard Way ve Gabriel Bá’nın aynı adlı çizgi romanlarından uyarlanan süper kahraman hikayesi, babalarının gizemli ölümünden sonra yeniden bir araya gelen süper güçlere sahip kardeşlerin maceralarını anlatıyor. Süper kahramanlar, yaklaşan kıyameti durdurmak için mücadele ediyor.

Dizinin ilk sezonunda kıyameti durduramayan kardeşler, Five'ın gücüyle 1960'lara yolculuk yapmıştı. İkinci sezonda güçlerini katı bir eğitimle en iyi şekilde kullanmayı öğrenen grubun peşini yarım kalan çocuklukları bırakmıyordu. 2. sezon heyecanlı bir finalle sona ermişti.

The Umbrella Academy 3. sezon, kardeşlerin alternatif bir zaman çizelgesinde yeniden günümüze dönmesiyle yaşananları anlatacak.

THE UMBRELLA ACADEMY 3. SEZON NE ZAMAN

Yeni sezonun oyuncu kadrosunda Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampan, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Colm Feore ve Ritu Arya rollerini bir kez daha canlandırırken, kadroya Britne Oldford, Justin Cornwell, Jake Apstein, Cazzie David, Genesis Rodriguez, Javon Walton gibi isimler ekleniyor.

Dizinin 3. sezonu, 22 Haziran'da Netflix'te olacak.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!