banner2

The Suicide Squad'dan yeni fragman paylaşıldı

The Suicide Squad filminden yeni bir fragman ve görseller paylaşıldı. Film, Ağustos ayında gösterime girecek.

Sinema / Dizi 23.06.2021, 17:23
Abone ol
The Suicide Squad'dan yeni fragman paylaşıldı

İlk filmiyle olumsuz eleştiriler alan Suicide Squad, devam filmiyle sinemalara dönmeye hazırlanıyor. The Suicide Squad 2'dan yeni bir fragman ve görseller paylaşıldı. Filmden yayınlanan fragman ve görseller, karakterlere ve filme geniş bir bakış sunuyor.

Margot Robbie'yi bir kez daha Harley Quinn olarak izleyeceğimiz devam filminin oyuncu kadrosunda Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Sylvester Stallone, Flula Borg, Michael Rooker, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Sean Gunn, Taika Waititi, Pete Davidson, Alice Brada, Peter Capaldi, Storm Reid, Steve Agee, Joaquin Cosio ve Juan Diego Botto yer alıyor. Filmin yönetmenliğini James Gunn üstleniyor.

The Suicide Squad: İntihar Timi, Görev Gücü X'e katılan hükümlülerin, Nazi döneminden kalma bir hapishane ve siyasi mahkumlar üzerinde deney yapan laboratuvar olan Jotunheim'ı yok etmek için Güney Amerika’nın Corto Malta adasına yeni bir göreve gönderilmelerini anlatıyor.

R-Rated (+18) olacağı daha önce açıklanan film, 6 Ağustos 2021'de sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max'te yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!