banner2

The Last of Us uyarlama dizisi ne zaman yayınlanacak? The Last of Us hangi platformda?

HBO'nun aynı adlı video oyunundan uyarlanan The Last of Us dizisi heyecanla bekleniyor. Diziden yayınlanan fragmanla birlikte yayın tarihi merak konusu oldu. Peki The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde...

Sinema / Dizi 20.12.2022, 23:28 20.12.2022, 23:51
Abone ol
The Last of Us uyarlama dizisi ne zaman yayınlanacak? The Last of Us hangi platformda?

Popüler video oyunu uyarlamalarına The Last of Us da ekleniyor. HBO'nun hayata geçirdiği The Last of Us'ın ne zaman yayınlanacağı ve diziyle ilgili bilgiler araştırılıyor. Diziden bir fragman daha yayınlandı. Peki The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanacak? The Last of Us'ın konusu ne, oyuncuları kimler? İşte diziyle ilgili merak edilenler...

THE LAST OF US KONUSU

Naughty Dog'un geliştirdiği oyuna dayanan seriyi Chernobyl'e imza atan Craig Mazin ve Neil Druckmann kaleme alıyor. The Last of Us, modern bir medeniyetin çöküşünden sağ kurtulan Joel ve Ellie'ye odaklanıyor. Bir hastalık, kurbanlarını mutant haline getirip bir medeniyeti yok etmiştir. Olayda sağ kalan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kurtarmak için işe alınır.

Ellie, salgının çaresi olabilecek tek kişidir ve Joel onu bilim insanlarına teslim etmelidir. Ancak Ellie'nin onların yanında güvende olup olmayacağı belirsizdir. Bu nedenle Joel ve Ellie, ikisinin hayatta kalmasını birbirine bağlı kılan çetin bir yolculuğa çıkar.

THE LAST OF US OYUNCULARI

The Last of Us'ın başrollerinde Joel karakteriyle Pedro Pascal, Ellie rolüyle ise Bella Ramsey yer alıyor. Joel'in kardeşi Tommy olarak Gabriel Luna, Joel'in kızı Sarah rolünde Nico Parker yer alıyor. Fireflies'ın lideri Marlene'i ise Merle Dandridge canlandıracak. Fringe ve Midhunter dizilerinde rol alan Anna Torv ise Tess karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

THE LAST OF US DİZİSİ NE ZAMAN?

The Last of Us dizisi, 15 Ocak 2023 tarihinde HBO Max'te yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!