banner2

The Last of Us dizisi ne anlatıyor, konusu ne? The Last of Us oyuncuları kimler?

HBO, The Last of Us adlı video oyununu dizi olarak uyarladı. Aynı adlı diziden yeni bir fragman yayınlandı. Dizinin konusu, oyuncuları gibi detaylar araştırılıyor. Peki The Last of Us ne anlatıyor? The Last of Us dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 20.12.2022, 23:42 20.12.2022, 23:55
Abone ol
The Last of Us dizisi ne anlatıyor, konusu ne? The Last of Us oyuncuları kimler?

Popüler video oyunu uyarlamalarına The Last of Us da eklendi. HBO tarafından hayata geçirilen diziden yeni bir fragman daha yayınlandı. Diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. The Last of Us konusu ne, oyuncuları kimler? sorularına yanıt aranıyor. Peki The Last of Us ne anlatıyor? The Last of Us oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

THE LAST OF US NE ANLATIYOR, KONUSU NE?

Craig Mazin ve Neil Druckmann'nın kaleme aldığı The Last of Us, modern bir medeniyetin çöküşünden sağ kurtulan Joel ve Ellie'yi anlatıyor. 

Bir hastalık, kurbanlarını mutant haline getirip bir medeniyeti yok etmiştir. Olayda sağ kalan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kurtarmak için işe alınır.

Ellie, salgının çaresi olabilecek tek kişidir ve Joel onu bilim insanlarına teslim etmelidir. Ancak Ellie'nin onların yanında güvende olup olmayacağı belirsizdir. Bu nedenle Joel ve Ellie, ikisinin hayatta kalmasını birbirine bağlı kılan çetin bir yolculuğa çıkar.

THE LAST OF US OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey'nin yanı sıra Gabriel Luna, Nico Parker, Merle Dandridge, Anna Torv, Troy Baker, Ashley Johnson gibi isimler de yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!