banner2

The Last Of Us 2. Sezon / Last of Us ikinci sezon ne zaman, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

The Last of Us dizisi kısa sürede çok beğenildi. The Last of Us oyunundan uyarlanan dizinin ikinci sezonununa dair internete araştırmalar yapılıyor. Başrollerinde Pedro Pascal, Bella Ramsey ve Gabriel Luna gibi isimlerin olduğu Last of Us, konusu ve kalitesi ile adından çokça söz ettirdi. Diziseverler internette,  Last of Us ikinci sezon ne zaman, yeni sezon hangi tarihte başlayacak? sorularına yanıt arıyor. 

Sinema / Dizi 14.03.2023, 14:25
Abone ol
The Last Of Us 2. Sezon / Last of Us ikinci sezon ne zaman, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

Last of Us ikinci sezon ne zaman, yeni sezon hangi tarihte başlayacak? sorularının cevapları internette dizilere dair araştırılan konuların başında yer alıyor.  Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken ve adından kısa sürede söz ettiren, dizi sezon finali yapacak. Peki, Last of Us ikinci sezon ne zaman, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

THE LAST OF US NEREDE YAYINLANIYOR?

The Last of Us dizisini nereden izleyebilirim? sorusunun cevabı şu şekilde.

The Last of Us dizisi Türkiye'de BluTv'de yayınlanıyor. Dizi 16 Ocak Pazartesi günü itibarıyla BluTv'de yayınlanmaya başladı. Bu arada HBO'nun tüm dizileri Blu TV'ye geleceği açıklandı.

LAST OF US İKİNCİ SEZON NE ZAMAN?

The Last of Us dizisinin ikinci sezonun ne zaman başlayacağı henüz netlik kazanmadı. Dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama geldiği vakit haberimize eklenecektir. 

THE LAST OF US DİZİSİNİN KONUSU NE?

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan, 2013 yapımı video oyununa dayanan dizi, genç Ellie (Bella Ramsey) ve ona kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri'nde eşlik etmekle görevli bir kaçakçı olan Joel (Pedro Pascal) karakterlerinin öyküsünü anlatmaktadır. Dizide Joel'ın kardeşi ve eski bir asker olan Tommy (Gabriel Luna) da yer almaktadır.

Dizinin çekimleri Temmuz 2021'de Calgary'de başladı ve Haziran 2022'de tamamlandı. Dizinin on bölümlük ilk sezonunun senaryosu Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yazıldı ve müzikleri Gustavo Santaolalla tarafından bestelendi.

THE LAST OF US DİZİ OYUNCULARI

Pedro Pascal - Joel

Bella Ramsey - Ellie

Gabriel Luna - Tommy

Merle Dandridge - Marlene

Anna Torv - Tess

Nico Parker - Sarah

Murray Bartlett - Frank

Con O'Neill - Bill

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!