banner2

The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm HD izle! The Last Of Us konusu ne, nereden izlenir?

The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm HD izle! dizi izleyicileri tarafından oldukça merak ediliyor. Kısa sürede çokça beğeni toplayan The Last Of Us konusu ne, nereden izlenir? Detaylar haberimizde...

Sinema / Dizi 31.01.2023, 18:32 31.01.2023, 20:32
Abone ol
The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm HD izle! The Last Of Us konusu ne, nereden izlenir?

The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm HD izle,  The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm İZLE! günün en çok merak edilenleri arasında yer alıyor. The Last Of Us 4. bölüm Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izlemek isteyen izleyiciler dizinin yayınlandığı platformu arama motorlarında araştırıyor.

THE LAST OF US NEREDEN İZLENİR?

The Last of Us dizisi Amerika Birleşik Devletleri'nde HBO Max üzerinden yayınlanırken Türkiye'de yayın haklarını BluTv satın aldı. Dizi 16 Ocak Pazartesi günü itibarıyla BluTv abonelerinin izlenimine açıldı. Dizi her hafta 1 bölüm olarak yayınlanacak. İlk sezon toplamda 10 bölümden oluşacak. Dizinin devam sezonunun olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmadı. 

THE LAST OF US KONUSU NE?

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan, 2013 yapımı video oyununa dayanan dizi, genç Ellie (Bella Ramsey) ve ona kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri'nde eşlik etmekle görevli bir kaçakçı olan Joel (Pedro Pascal) karakterlerinin öyküsünü anlatmaktadır. Dizide Joel'ın kardeşi ve eski bir asker olan Tommy (Gabriel Luna) da yer almaktadır.

THE LAST OF US 1. SEZON 4. BÖLÜM İZLE

Binlerce insan internette The Last Of Us 1. Sezon 4. bölüm izle diye arama motorlarında aratıyor. Aşağıda yer alan linke tıklayarak The Last Of Us 1. Sezon 4. bölümü izleyebilirsiniz.

THE LAST OF US 1. SEZON 4. BÖLÜM İZLE

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!