Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Tetikçi 2: Yüksek Gerilim orijinal adı ne?

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Filmin oyuncu kadrosu, konusu, orijinal adı gibi detaylar belli oldu. Peki Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi orijinal adı ne?

Sinema / Dizi 24.06.2022, 13:52 24.06.2022, 15:06
Abone ol
Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Tetikçi 2: Yüksek Gerilim orijinal adı ne?

Jason Statham'ın başrolünde olduğu Tetikçi 2 filmi Kanal D'de bir kez daha seyirci karşısına çıkıyor. Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi aksiyon dolu anlar yaşatacak. Filmle ilgili bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filmi orijinal adı ne? İşte filmle ilgili merak edilenler...

TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM KONUSU

Karanlık odaklar tarafından esir alınan Chev, tehlikeli bir şekilde kaçmayı başarır. Ancak tekrar bir kovalamacanın içine düşer. Bu kez Meksika çete lideri El Huron'dan ve Çin Suç Örgütü lideri Poon Dong'dan kaçmak zorundadır. Diğer yandan Chev'in en büyük amacı, kalbini çalanlardan intikam almaktır. Los Angeles şehrinde yeniden heyecan dolu bir serüven başlar. 

TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM OYUNCULARI

Jason Statham, Amy Smart, Bai Ling, Efren Ramirez, Corey Haim, Dwight Yoakam, Clifton Collins Jr., Reno Wilson, Jose Pablo Cantillo, Keone Young, Joseph Julian Soria gibi isimler yer alıyor.

TETİKÇİ 2 YÜKSEK GERİLİM ORİJİNAL ADI

Mark Neveldine ve Brian Taylor'ın yönetmenliğini üstlendiği 2009 yapımı Tetikçi 2: Yüksek Gerilim filminin orijinal adı Crank: High Voltage'dır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!