banner2

Teşkilat'ın Mete Başkan'ı Mesut Akusta diziden ayrılıyor mu?

Geçtiğimiz haftalarda sağlık sorunları yaşayan Mesut Akusta'nın Teşkilat fragmanında yer almaması merak konusu oldu. Peki Teşkilat'ın Mete Başkan'ı diziden ayrılıyor mu? Detaylar...

Sinema / Dizi 17.09.2021, 10:02 17.09.2021, 11:07
Abone ol
Teşkilat'ın Mete Başkan'ı Mesut Akusta diziden ayrılıyor mu?

Mete karakterini canlandıran Mesut Akusta, beyin kanaması geçirmiş ve ameliyatın ardından bir süre yoğun bakımda kalmıştı. Akusta'nın hastalığı nedeniyle dizide gecikmeler yaşanmıştı. Şimdi ise Akusta'nın Teşkilat'a devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Yayınlanan fragmanda 'Halit Başkan' diye bir karakterin katılması kafaları karıştırdı.

MESUT AKUSTA TEŞKİLAT'TA NEDEN YOK?

Mete Başkan karakteri Teşkilat dizisinde bir süre yer almayacak. Ekibin başına ise Turgut Tunçalp'in canlandırdığı Halit Başkan geçiyor. Fakat Mesut Akusta, bir süre dinlendikten sonra diziye geri döneceğini söyledi. 

Yeni sezonun oyuncu kadrosuna Gürkan Uygun ve Hakan Boyav ikilisi de katılmıştı. Uygun'un hayat verdiği karakterin "Dünyada hiç kimse intikam almayı benden daha çok hak edemez." ifadeleri dikkat çekiyor. Diziye katılan karakterlerle birlikte yeni sezonun ilk sezona göre daha aksiyonlu geçeceği tahmin ediliyor.

Teşkilat, 26 Eylül pazar akşamı ikinci sezonun ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!