Teşkilat Hakkı Dayı öldü mü? Teşkilat 46. bölümden yürek sızlatan fragman! 'Mesele bu vatana nasıl hizmet ettiğimiz'

Teşkilat dizisinin 45. bölümünün sonunda Hakkı Dayı yaralanmış, bulunduğu aracın da patladığı görülmüştü. Hakkı Dayı'nın ölüp ölmediği merak edilirken, 46. bölümden yayınlanan fragmanda gerçek ortaya çıktı.

Sinema / Dizi 12.05.2022, 13:34 12.05.2022, 15:03
Abone ol
Teşkilat Hakkı Dayı öldü mü? Teşkilat 46. bölümden yürek sızlatan fragman! 'Mesele bu vatana nasıl hizmet ettiğimiz'

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun, Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi, pazar akşamlarına damgasını vuruyor. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda özel bir ekibin faaliyetlerini konu alan dizi, her bölümüyle seyircileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. 

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 45. bölüm sonunda Hakkı Dayı yaralanmıştı. Daha sonra Hakkı Dayı'nın içinde olduğu araç patlamıştı. Teşkilat Hakkı Dayı öldü mü? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki Hakkı Dayı öldü mü, diziden çıktı mı?

TEŞKİLAT HAKKI DAYI ÖLDÜ MÜ?

Teşkilat'ın bu hafta yayınlanacak olan 46. bölümünden fragman yayınlandı. Fragmanda Hakkı Dayı'nın toprağa verildiği görülüyor. "Bu memleketin insanları şehadetle müjdelenmiştir. Bu toprağın da kahramanı bitmez. Hakkı olur, Ömer olur, Aybike olur, Gaffar olur, Fetih olur... Mesele isimlerimiz değildir. Mesele kim olduğumuz da değildir. Mesele bu vatana nasıl hizmet ettiğimizdir." sözleri duygulandırdı.

Diğer yandan ekip arkadaşlarının şehit olmasıyla sarsılan Hulki ve Serdar'ın öfkeli olduğu ve Hakkı Dayı'nın intikamını aldıkları görüldü. 

Teşkilat 46. bölüm, 15 Mayıs Pazar günü TRT1'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!