Teşkilat dizisinde beklenmedik değişiklik! Çağlar Ertuğrul'un ayrılığı herkesi sarsmıştı, şimdi de...

TRT1'in sevilen dizisi Teşkilat'ın yeni sezonunda büyük değişiklikler yaşanıyor. Çağlar Ertuğrul'un ayrılığının ardından art arda beklenmedik gelişmeler yaşandı.

Sinema / Dizi 02.08.2022, 00:42 02.08.2022, 01:26
Abone ol
Teşkilat dizisinde beklenmedik değişiklik! Çağlar Ertuğrul'un ayrılığı herkesi sarsmıştı, şimdi de...

TRT1'in Milli İstihbaran Teşkilatı'nı anlatan dizi Teşkilat, aksiyon ve macera dolu sahneleriyle pazar akşamlarına damgasını vuruyor. Mayıs ayında sezon finali yaparak ekrana ara veren dizinin yeni sezonu heyecanla beklenirken, hazırlıklar da titizlikle sürdürülüyor.

Dizinin sezon finalinden önce ana kadrodaki birçok isim projeye veda etmişti. Geçtiğimiz haftalarda ise Teşikat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un da sağlık sorunları nedeniyle diziye veda ettiği ortaya çıkmıştı. Oyuncunun ayrılığı dizinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratırken, Teşkilat cephesinde yeni gelişmeler yaşandı.

SET İSTANBUL'A TAŞINIYOR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, iki sezondur Ankara'da çekilen dizi, 3. sezonda İstanbul'da olacak. Dizinin kadrosuna 3 yeni isim dahil olacak.

Ethem Özışık'ın kaleme aldığı dizinin yeni senaryosu revize edildiği için oyuncular henüz netlik kazanmadı. Diğer yandan dizinin yönetmen kadrosunda da bir değişiklik yaşandı. Burak Arlıer ve Burak Müjdeci'nin birlikte çektiği dizide Müjdeci ayrılık kararı aldı.

Yönetmenin yerine Gül Sarıaltın geçti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!