Tarzan Rıfkı ne zaman ve nerede çekildi? Tarkan Rıfkı konusu ne, oyuncuları kimler?

Tarzan Rıfkı filmi 22 Haziran Çarşamba akşamı Show TV'de izleyici ile buluşacak. Filmin konusu, oyuncuları, nerede çekildiği gibi detaylar merak ediliyor. Peki Tarzan Rıfkı kaç yılında, nerede çekildi? Tarzan Rıfkı konusu ne, oyuncuları kimler?

Sinema / Dizi 22.06.2022, 15:30 22.06.2022, 15:41
Abone ol
Tarzan Rıfkı ne zaman ve nerede çekildi? Tarkan Rıfkı konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerini Kemal Sunal ve Suna Yıldızoğlu'nun paylaştığı Tarzan Rıfkı filmi 22 Haziran Çarşamba akşamı Show TV'de ekrana gelecek. Natuk Baytan'ın yönetmenliğini yaptığı film hakkında bilgiler araştırılıyor. Peki Tarzan Rıfkı filmi ne zaman, nerede çekildi? Tarzan Rıfkı filmi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Tarzan Rıfkı filmiyle ilgili detaylar...

TARZAN RIFKI FİLMİ KONUSU NE?

Sakarlığı ve beceriksizliğiyle tanınan Rıfkı, kendini Tarzan sanmaktadır ve vaktinin büyük çoğunluğunu ormanda geçirmektedir. Tarzan Rıfkı, tesadüfler sonucunda kendisini bir mafyanın içinde bulur. Mafya, Rıfkı'yı kendi kirli işlerinde kullanmak ister. Ancak sakarlığıyla mafyanın tüm işlerini altüst eden Rıfkı, mafya babasını çileden çıkarır.

TARZAN RIFKI OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosunda Kemal Sunal, Suna Yıldızoğlu, Saadettin Erbil, Dinçer Çekmez, Asuman Arsan, Ece Berkant, Yadigar Ejder, Ünal Gürel, Süheyl Eğriboz, Adem Taşay, Ekrem Dümer, Coşkun Göğen ve Demiray Erül gibi isimler yer alıyor.

TARZAN RIFKI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ, NE ZAMAN?

1986 yapımı Türk komedi filmi Tarzan Rıfkı'nın çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!