banner2

Taçsız Prenses konusu ne, oyuncuları kimler? Taçsız Prenses dizisi ne zaman yayınlanacak?

İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Taçsız Prenses dizisinin hazırlıkları sürüyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu gibi detaylar merak ediliyor. Peki Taçsız Prenses dizisi konusu ne? Taçsız Prenses oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 02.01.2023, 21:36 02.01.2023, 21:37
Abone ol
Taçsız Prenses konusu ne, oyuncuları kimler? Taçsız Prenses dizisi ne zaman yayınlanacak?

Son olarak Fox TV'nin Mahkum dizisinde rol alan İsmail Hacıoğlu ekrana Taçsız Prenses dizisiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin hazırlıkları devam ederken, oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekilleniyor. 

Diziyle ilgili haberlerin ardından konusu, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi gibi detaylar merak konusu oldu. Peki Taçsız Prenses dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Taçsız Prenses ne zaman başlıyor? 

TAÇSIZ PRENSES KONUSU NE?

Volkan Keskin'in yönettiği, Pınar Bulut ve Onur Koralp'ın kaleme aldığı dizide İsmail Hacıoğlu, Evgin isimli bir öğretmeni canlandıracak. Masal karakterine Elif Kurtaran, Şirin'e ise Feride Çetin hayat verecek.

Dizi, hayatı boyunca annesi Şirin'in masallarıyla büyüyen ancak annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla gerçekçi bir dünyaya hapsolan ve her türlü kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşen Masal'ın hikayesini anlatıyor.

Masal'a ilk destek olacak kişi öğretmeni Evgin'dir. İşler zamanla herkes için tersine döner. Masal, çıktığı yolculuk boyunca bir yandan kendi masalını ararken, bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacaktır. Bu yolculukta Masal'ın en yakını ise köpeği köfte olacaktır.

TAÇSIZ PRENSES OYUNCULARI

İsmail Hacıoğlu'na dizide Yağmur Tanrısevsin'in eşlik etmesi bekleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Elif Kurtaran, Tolga Tekin, Feride Çetin ve Mustafa Kırantepe yer alacak. Projenin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

TAÇSIZ PRENSES NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Dizi, 10 Ocak Salı akşamı Fox TV'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!