Survivor tarihinde görülmemiş olay! Türkiye'ye ayağa kalktı: Nazi kampından farkı yok, Allah yardımcınız olsun

Survivor All Star 2022 sezonu, ilk bölümüyle dün TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Acun Ilıcalı'nın konseyde açıkladığı sürgün kampı uygulaması, yarışmacıları şoke etti. En düşük oyu alan isim sürgün kampına gitti. Survivor All Star 2022 sezonunda bir ilke imza atıldı. Yalnızca ilk hafta uygulanacak olan sürgün kampı uygulaması, yarışmacılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Sinema / Dizi 16.01.2022, 14:52
Survivor tarihinde görülmemiş olay! Türkiye'ye ayağa kalktı: Nazi kampından farkı yok, Allah yardımcınız olsun

Survivor tarihinde bir ilk olan 'sürgün kampı' kuralı, yalnızca ilk hafta uygulanacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan seçilen 4 kişi, arkadaşlarından ayrı bir adada 4 gün geçirecek. Sürgün kampındaki yarışmacılar, hiçbir oyunda yer almayacak ve ödüllerden yararlanmayacak. Sürgün kampında kalan 4 kişiden biri, 4 günün sonunda Survivor'a veda edecek.

Acun Ilıcalı, sürgün kampı kuralı için, ''Herhangi bir sezon olsa, 4 gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı sayarım. Allah yardımcınız olsun'' ifadelerini kullandı.

Yarışmacılar, yeni kuralı sevmediklerini ve bu uygulamanın bütün planları bozduğunu dile getirdi.

ZİNDAN ADASI

Uygulamayı, ''Zindan adası'' sözleriyle tanımlayan Evrim Keklik, ''Yanlış anlamayın Acun Bey ama bu hiç hoşuma gitmedi. Hepimizi çok zor günler bekliyor'' dedi.

Ünlüler takımından Sema'nın yorumu ise 'Sürgünde değil miydik zaten?' oldu.

CÜNEYT ÖZDEMİR'DEN YORUM GECİKMEDİ

Survivor'un yeni sezonuna dair görüşlerini paylaşan Cüneyt Özdemir, sürgün adasını "Survivor'daki 'sürgün kampı' anladığım kadarıyla Silivri gibi bir yer!  
Tek farkı soğuk değil..." ifadeleriyle yorumladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!