banner2

Survivor kim elendi? 7 Haziran 2022 Survivor kim gitti? İşte Survivor'a veda eden isim

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde herkesi eleme gerginliği bürüdü. Eleme potasındaki 4 isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda etti. Peki Survivor kim elendi? 8 Haziran Survivor kim gitti? İşte 7 Haziran 2022 Survivor'a veda eden isim...

Sinema / Dizi 08.06.2022, 09:26 08.06.2022, 09:54
Abone ol
Survivor kim elendi? 7 Haziran 2022 Survivor kim gitti? İşte Survivor'a veda eden isim

Survivor All Star'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları belirlenmişti. Yarışmanın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ada konseyi toplandı ve elenen isim açıklandı. SMS oylamasına göre en az oyu alan isim yarışmaya veda etti. Survivor'ın yeni bölümünü kaçıranlar Survivor kim elendi? 7 Haziran Survivor kim gitti? sorularunun yanıtını arıyor. Peki 7 Haziran Survivor All Star'da adaya kim veda etti?

SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Survivor'da haftanın ilk adayı Hikmet olmuştu. İkinci dokunulmazlığı kaybeden mavi takım, eleme adayı olarak Evrim'i belirledi. 3. dokunulmazlık adayı Nisa olurken, son dokunulmazlığı da kaybeden takımın adayı Anıl Berk olarak belirlendi.

Hikmet, Evrim, Nisa ve Anıl Berk arasında yapılan SMS oylamasında en az SMS'i alarak yarışmaya veda eden isim Evrim Keklik oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!