Survivor' da dün kim elendi? 3 Mayıs Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim belli oldu!

Survivor' ın 3 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde Barış, Ayşe, Evrim ve Sude eleme potasında bulunuyordu. Eleme potası SMS sonuçları dün akşam açıklandı. Adaya veda eden isim belli oldu. Programı takip edenler Survivor kim elendi, kim gitti diye araştırma yapıyor. Peki Survivor' da dün kim elendi? 3 Mayıs Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim belli oldu!

Sinema / Dizi 04.05.2022, 10:54 04.05.2022, 11:04
Abone ol
Survivor' da dün kim elendi? 3 Mayıs Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim belli oldu!

Survivor bu hafta elenen ismi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Dün akşam yayınlanan Survivor All Star 2022 yarışmasında Barış, Sude, Evrim ve Ayşe eleme potasında bulunan isimlerdi. 3 Mayıs 2022 eleme konseyinde SMS sonuçları belli oldu. Acun Ilıcalı elenen yarışmacıyı söyleyince herkes şaşkına döndü.  Peki Survivor' da dün kim elendi? 3 Mayıs Survivor kim gitti? Adaya veda eden isim belli oldu!

SURVIVOR'DA DÜN KİM ELENDİ?

Survivor elenen isim yapılan konsey sonrasında açıklandı. Geçen hafta oynanan 4 dokunulmazlık oyununun 3'ünü gönüllüler, 1'ini de ünlüler takımı yenmişti. Gönüllüler takımından ilk eleme adayı Evrim olurken, ünlüler takımından da Sude, Barış ve Ayşe potada yerlerini aldı. Eleme konseyinde SMS oylamaası sonucuna göre elenen isim belli oldu. Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladığında herkes şaşırdı. Survivor All Star 2022 yarışmasında adaya veda eden isim Barış Murat Yağcı oldu.

"BUNU BEKLİYORDUM!"

Barış Murat Yağcı konseyin ardından "Bunu bekliyordum çünkü çok büyük bir hata yaptım ve kimsenin kaldırabileceği bir hata değildi. Bence çok hayırlısı oldu, bir hata yaptım ve diğer Survivor yarışmaları için örnek olsun. İki takımda da hakkım kaldıysa kusura bakmasınlar. Performans olarak gerçek Barış'ı gösteremediğim için zaten potalardan çıkmak beni üzüyordu. Fazla bir şey yapamayıp var olmaya çalışmak bir yere kadar. 3'de 3'üm bile yoktu, kendime yakıştıramadığım bir durum" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!